İmamoğlu’ndan bayram için ‘askıda fatura’ çağrısı: En güzel hediye

İmamoğlu’ndan bayram için ‘askıda fatura’ çağrısı: En güzel hediye

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, vatandaşlara ‘askıda fatura’ kampanyasına destek olmaları çağrısında bulundu.

Vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutlayan İmamoğlu “Herkese mutlu, huzurlu bir bayram diliyorum. Ramazan ayı boyunca paylaştığımız iftar sofralardaki gibi birliği, beraberliği ve dayanışmayı bayramda da devam ettirelim. Askıdan bir fatura almak en güzel bayram hediyesi” dedi.

İmamoğlu, paylaştığı videoda şunları söyledi: ”Bir ay boyunca iftar sofralarında buluştuk. Dayanışmanın, birlik ve beraberliğin, kardeşliğin tadını paylaştık. Her zaman bu güzel ayda olduğu gibi yardımlaşma, hoşgörü, sevgi ve saygı rehberimiz oldu. Yüce Allah’tan iyilikler ve güzellikler diledik.

Bu güzel ayda yaşadığımız bu bütün güzel duygular hep devam etsin istiyoruz. Dayanışma hep olsun. Askıda faturayı unutmayın. Allah ibadetlerinizi kabul etsin.

Ramazan Bayramı’nın tüm İslam elemine ve dünyaya başta barış (çok ihtiyacımız var) sağlık ve bereket getirmesini yürekten temenni ediyorum.”

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.