Cezaevlerindeki Görüşler Ertelendi

Cezaevlerindeki Görüşler Ertelendi

Sağlık Bakanlığı, Adalet Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı, Bilim Kurulu toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül önemli açıklamalarda bulundu.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, ''açık ve kapalı cezaevlerindeki tüm açık görüşler iki hafta süre ile ertelenmiştir. Açık cezaevlerinde kalanların özel izinleri iptal edilmiştir. Cezaevi nakilleri iki hafta süreyle ertelenmiştir. Ceza infaz kurumundaki tüm personelin, kuruma girenlerin ateşleri ölçülecek. Duruşma ve diğer adli işlemlerden ivedi özelliği bulunmayanların ertelenmesi hususunun yargı mensuplarının takdirine bırakılması önerildi. Cezaevlerindeki ve çocuk eğitim evlerindeki aile görüş odalarının kullanılması iki hafta süreyle ertelenmiştir.'' dedi. 

Ulaştırma Bakanı Turhan, ''Almanya, Fransa, İspanya, Norveç,Danimarka, Belçika, Avusturya, İsveç,Hollanda'ya uçuşlar yarın saat 08.00'den 17 Nisan'a kadar durdurulacak.'' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.