482 Kişilik İstihdam

482 Kişilik İstihdam

Kamuajans.com - İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında İş Başı Eğitim Programı kapsamında 482 kişilik istihdam.

Kadıköy Hizmet Merkezi ve A101 YENİ MAĞAZACILIK A.Ş arasında İş Başı Eğitim Programı kapsamında ‘Perakende Satış Elemanı ‘ mesleğinde 482 kursiyer ile toplu İş Başı Eğitim Programı sözleşmeleri imzalanmış olup , iş hayatına atılmaları sağlanmıştır.

Konu hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılmış; "Kursiyerlerin zaruri giderlerinin tamamının (Günlük 89,4 TL, öğrenciler için 67,05, işsizlik ödeneği alanlar için 44,7 TL), İş Kazası ve Meslek Hastalığı Sigortası Primi ve Genel Sağlık Sigortası Prim Giderleri) İŞKUR tarafından karşılanacağı, programın 3 ay süreceği ve katılımcıların en az yarsının program sonrasında firma tarafından istihdam edileceği" belirtilmiştir. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.