Kılıçdaroğlu Programlarını İptal Ederek Özel Oturuma Katılacağını Belirtti

Kılıçdaroğlu Programlarını İptal Ederek Özel Oturuma Katılacağını Belirtti

- İstanbul'da bulunan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun programlarını iptal ederek, Meclis'teki özel oturuma katılacağı belirtildi - Sabah erken saatlerde Meclis Başkanı Kahraman ile telefonda görüşen Kılıçdaroğlu'nun, grubu bulunan parti genel başkanlarının oturumda bir konuşma yapması konusunda mutabık kaldığı öğrenildi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul'daki programlarını iptal ederek, Meclis'teki özel oturuma katılacağı belirtildi.

"Dış Politika Strateji Belgesi" toplantısına katılmak üzere dün, İstanbul'a giden Kılıçdaroğlu, darbe girişimini de yine uçakta öğrendi.

Konakladığı otelde gece boyunca gelişmeleri takip eden ve bazı görüşmeler yapan Kılıçdaroğlu, sabah saat 07.00'de kendisini arayan Meclis Başkanı İsmail Kahraman'la bir görüşme gerçekleştirdi.

Kılıçdaroğlu ve Kahraman'ın görüşmede, Meclis'te yapılacak oturumda, TBMM'de grubu bulunan siyasi parti liderlerinin birer konuşma yapması konusunda mutabık kaldığı öğrenildi.

Görüşmenin ardından İstanbul'daki programlarını iptal eden Kılıçdaroğlu, Ankara'ya dönme kararı aldı.

Kılıçdaroğlu'nun seferler yapılması durumunda uçakla, aksi takdirde de karayoluyla başkente dönmesi bekleniyor.Anadolu Ajansı 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.