Sağlık İşçisi Alımının KPSS İle Yapılmasını İstiyorlar

Sağlık İşçisi Alımının KPSS İle Yapılmasını İstiyorlar

Sağlık işçisi alımında Veri Giriş Kontrol İşletmenleri alımında 4 yıl sağlık meslek lisesi hemde 2 yıl sağlık hizmetleri MYO TIBBİ SEKRETERLİK VE DOKÜMANTASYON BÖLÜMÜ okuyan 6 yıl emek veren işin ehli olan kişiler göz önünde bulundurulmasını istiyoruz.

130 bin Önlisans Tıbbi sekreter mezun asıl işi olan sağlık işçisi alımının kura ve mülakat yerine kpss ile alınması adaletli alım olur. Çoluk çocuğumuza helal para yedirmek istiyoruz. Diğer yandan devreye kimse girmesin.

KPSS ile alınırsa sağlık işçisi alımı Adaletli bir alım olur.

KPSS ile alınırsa sağlık işçisi alımı Adaletli bir alım olur.

Evli çocuk sahibi Anne babalar olarak evimize ekmek götürmek.

6 YIL EMEK HASTANEDE ASGARİ ÜCRETLE SAĞLIK İŞÇİSİ OLARAK OLSA EKMEĞİMİ KAZANMAK ASIL İŞİMİ YAPMAK İSTİYORUM. Sağlık Bakanlığı sürekli işçi kadro ve/veya pozisyonunda personel alımlarında 2019 yedek kalanlar 2020 Sağlık Bakanlığı Sağlık işçisi alımında alınacak mı?

4 yıl sağlık meslek lisesi hemde 2 yıl sağlık hizmetleri MYO TIBBİ SEKRETERLİK VE DOKÜMANTASYON BÖLÜMÜ okuyan 6 yıl emek veren işin ehli olan kişiler göz önünde bulundurulması ve kpss ile alınması adaletli alım olmasını sağlayacaktır. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.