Sakarya Valiliği Kampüs Binasında Çalışanlar Ulaşımdan Şikâyetçi

Sakarya Valiliği Kampüs Binasında Çalışanlar Ulaşımdan Şikâyetçi

Sakarya Valiliği iş yeri temsilcisi İsmet Karaca memur arkadaşlarımızın ulaşımla ilgili büyük sıkıntıları var sabahları ve akşamları yoğunluktan dolayı büyük bir sıkıntı yaşıyor. Bu sorunu çözmek için defalarca girişimde bulunduk ama çözemedik.

Camiliye en yakın güzergâhı olan yazlık Taksi dolmuş durağına yaptığımız ziyarette Durak Başkanı Abdullah Odabaş ve Başkan Yardımcısı Ergün Bulut Ukome Şube Müdürlüğüne dilekçeyle başvuru yapın olumlu sonuç halinde her gün 20 Taksi Dolmuşu Camilide oturan vatandaşların ve Sakarya Valilik Kampüsünde çalışan personelin hizmetine sunalım ulaşımla olan bütün sıkıntılarınızı çözeriz dediler.  

Sakarya Büyük Şehir ulaşım Dairesi başkanı Ömer Turan ve Ukome şube başkanına Bekir Güngör’e dilekçemizi mail adreslerine gönderdik yetkililerden konuyu ivedilikle incelenmesini Camili de oturan vatandaşların ve Kampüs çalışanların mağduriyetlerinin giderilmesini talep ediyoruz dedi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.