Öğretmenlerin Banka Promosyonu Adaletsizliği

Öğretmenlerin Banka Promosyonu Adaletsizliği

Öğretmenlerin Banka Promosyonu Adaletsizliği

AES ve BASK Genel Başkanı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ:

''Son zamanlarda kamu çalışanlarının en çok mağdur olduğu konulardan biri de banka promosyonlarıdır. Bazı il ve ilçelerde yapılan anlaşmalar makul görülürken çok büyük bir kesimde yapılan anlaşmalar veya teklifler kabul edilemez durumdadır. Aynı işi yaptıkları halde farklı il ve ilçelerde çalıştıkları için ciddi farklılık içeren tutardaki promosyonlar kabul edilemez!

Bilindiği gibi Emniyet Genel Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere tüm personellerini kapsayacak ve eşit ödemelerin gerçekleştirileceği anlaşmalar tek elden imzalanmıştır. Diğer bakanlıklar ve kamu kurumları da bu adaletsizliği gidermek için tüm personeli kapsayacak ve eşit ödenecek şekilde promosyon anlaşmaları için gerekli adımları atmalıdır.

Bankaların reklamlarda tek bir emekli için göstermiş olduğu promosyon ücretini binlerce kamu çalışanı için vermemeleri kabul edilemez!''

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.