Kamuda Görevden Almalara Özel Koordinasyon Kuruldu

Kamuda Görevden Almalara Özel Koordinasyon Kuruldu

KamuAjans.Com-Kamuda bugüne kadar 66 bin memur görevden alındı.Resmi kaynaklardan alınan bilgiye göre bu sayının artabileceği hatta 100 bini bulabileceği yönünde düşünceler var.Başbakanlıktan edinilen bilgiye göre görevden almaların devam ettiği bu sürede daha sağlıklı yol alınabilmesi için koordinasyonunda Kurulu oluşturulduğu belirtildi.

 Fetullahçı terör örgütüne yönelik operasyonlar devam ediyor.Bir çok kurumda tüm belgeler en ince ayrıntısına kadar inceleniyor.Görevden almaların üst düzey isimlere sıçrayabileceği aralarında genel müdürlerin ve daire başkanlarınında olduğu bir çok üst düzey yetkilinin görevden alınabileceği konuşuluyor.

İstihbarat kaynakları ve başbakanlık içerisinde titizlik ile yürütülen çalışmalarda süreci daha sağlıklı yürütülebilmesi adına özel koordinasyon kurulu kurulduğu ve tüm belge ve delillerin titizlik içerisinde incelendiği belirtildi

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.