İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan sevindiren "Polis Ataması" açıklaması

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan sevindiren "Polis Ataması" açıklaması

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan sevindiren "Polis Ataması" açıklaması

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya: Sosyal medya hesabından Emniyet Genel Müdürlüğü 2023 yılı Genel Atama çalışmaları ile ilgili açıklama yaptı. Detaylar...

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, resmi sosyal medya hesabından Emniyet Genel Müdürlüğümüzce 2023 yılı Genel Atama çalışmaları ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Bakan Yerlikaya, 28.062 polisin atamalarının moral ve motivasyonunu artıracak şekilde gerçekleştirildiği belirtildi. Ali Yerlikaya'nın açıklaması şöyle:

"Emniyet Genel Müdürlüğümüzce 2023 yılı Genel Atama çalışmaları çerçevesinde; 28.062 kahraman polisimizin atama ve yer değiştirme işlemleri, personelimizin moral ve motivasyonunu artıracak tüm detaylar düşünülerek sonuçlandı.

Emniyet Teşkilatımızda verimliliğin ve personel memnuniyetinin sağlanmasına yönelik, bu yılki genel atamalarda polislerimizin % 82’si birinci ve ikinci tercihlerine atandılar.

Nisan ayından bu yana, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen 11 ilimizde yakınlarını kaybeden ya da depremden etkilenen yaklaşık 10.000 polisimizin de tayini tercihleri doğrultusunda yapılmış, boşalan yerlere yeni atamalar gerçekleştirilmiştir.

2023 yılı genel atamaları, ülkemiz ve milletimiz ile halkımızın huzur ve güvenliğinin teminatı, kahraman emniyet teşkilatımıza hayırlı uğurlu olsun"

image-784.webp

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum