Eğitim-Bir-Sen’den #İyilikKanımızdaVar kampanyasına Destek

Eğitim-Bir-Sen’den #İyilikKanımızdaVar kampanyasına Destek

Eğitim-Bir-Sen Aydın 1 No’lu Şube, kritik seviyedeki Kızılay kan stoklarına katkıda bulundu. Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ın davetiyle ihtiyaç duyulan kan stokları kritik seviyeye düşen Kızılay’a destek olmak için EBS Aydın 1 No’lu Şube Başkanı Fatih Taşpınar kampanyaya Aydın teşkilatıyla destek verdi.

Yönetim kurulu üyeleri ve Efeler ilçe merkezindeki kalabalık bir üye grubuyla Kızılay Kan Merkezi’nde kan bağışında bulundu. #İyilikKanımızdaVar etkinlik çalışması ile Aydın Kızılay Kan Merkezi Müdürü Rıdvan Şenol da etkinlikte hazır bulundu.Genel Başkan Ali Yalçın’ın davetine icabet ettiklerini belirten Taşpınar, Toç-Bir-Sen Aydın Şube  Başkanı Mustafa Aydoğan ve  Diyanet-Sen Şube Başkanı Süleyman Marangoz'a seslenerek "Sayın Genel başkanımızın davetine cevap vermeye hazır mısınız? Sizi de bu kampanyaya destek olmaya çağırıyorum." dedi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.