9 Enstitü ve 1 Yüksekokul Kapatıldı

9 Enstitü ve 1 Yüksekokul Kapatıldı

Bazı Fakülte, Yüksekokul ve Enstitülerin Kurulması ile Bazı Yüksekokul ve Enstitülerin Kapatılması, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğüne Bağlı Polatlı İlahiyat Fakültesinin Adının İslami İlimler Fakültesi Olarak Değiştirilmesi Hakkında Karar (Karar Sayısı: 2036) 08 Ocak 2020 Tarihli ve 31002 Sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Tarsus Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu ile Antalya Bilim Üniversitesi, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi ile Sinop Üniversitesi bünyesinde Lisansüstü Eğitim Enstitüsü kuruldu.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Bilişim Teknolojisi Yüksekokulu ile Antalya Bilim Üniversitesi, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi ve Sinop Üniversitesine bağlı Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Enstitüleri kapatıldı. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.