Öğretmenler gününe özel düet!

Öğretmenler gününe özel düet!

Öğretmenler gününe özel hediyeler, armağanlar gelmeye devam ederken öğretmenler için düzenlenen bir programa katılan Ayla Çelik öğretmenler için söylediği bir şarkısını armağan etti!

Öğretmenler gününe özel çalışmalar, armağanlar ve hediyeler birer birer duyurulmaya devam ediyor. Öğretmenler için düzenlenen ve 10 farklı sanatçının katıldığı projede Ayla Çelik’de yer aldı. 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel 10 sanatçının yer aldığı “Emel Şenocak’tan Yıldızlı Pekiyi” isimli projede yer alan Ayla Çelik öğretmenler için bir şarkı söyledi. Ayla Çelik, Türk sanat müziğinin unutulmaz eseri “Nisan Yağmuru”nu Öğretmenler Günü’ne ithafen hem hocasına hem de tüm öğretmenlere armağan ettiğini dile getirdi.

Ayla Çelik konu ile ilgili yaptığı açıklamada;

“Çok anlamlı, tatlı, gurur duyduğum ve bir o kadar da heyecan veren bir albüm. Uzun zamandır söylenmeyen ama hayatımızda iz bırakan, tadı hâlâ damağımızda olan şarkıları ben ve arkadaşlarım hocamızla söyledik.” ifadeleri ile yaptığı düet için kendisinin de çok heyecanlandığını dile getirdi.

“Nisan Yağmuru” bugün Poll Production YouTube kanalında ve tüm dijital platformlarda dinlenebilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum