MEB’in görevden alma ve atama işlemleri devam ediyor! Lise Müdürü İlçe Milli Eğitim Müdür oldu!

MEB’in görevden alma ve atama işlemleri devam ediyor! Lise Müdürü İlçe Milli Eğitim Müdür oldu!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen görevden alma ve atama işlemlerine bir yenisi de Van’dan eklendi. Van’da lise müdürü olan kişi İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni görev ve atamaları hız kesmeden devam ediyor. Yeni görev ataması ise Van’da lise müdür olan bir müdürden geldi. Lise müdürü olan İbrahim Şirazı İlçe Milli Eğitim Müdür olarak atandı.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalar yaptı!

Lise Müdürü olarak görev yapmakta olan İbrahim Şirazi İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Açıklanan bilgilere göre Van Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Şirazi, Özalp İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda ise;

''Bugün yeni görev yerim olan Özalp ilçe milli eğitim müdürlüğünde eski müdürüm Özalp ilçe milli eğitim müdürü Mehmet Cüneyt Arvas’tan görevi dev alırken bana karşı göstermiş olduğu ilgi ve alakasından çok teşekkür ederim. Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin müdürüm.'' ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum