3 farklı il 3 farklı acı! Eğitim camiasına üzücü haber!

3 farklı il 3 farklı acı! Eğitim camiasına üzücü haber!

3 farklı ilden gelen 3 acı haber ile eğitim camiasından acı haber geldi. 3 farklı öğretmenimizin vefat haberleri yayımlandı.

3 farklı ilden gelen 3 farklı öğretmen vefatı tüm eğitim camiasını üzüntüye boğdu. Vefat eden tüm öğretmenlerimizin sevenlerine sabır eğitim camiasına da baş sağlığı diliyoruz.

Karabük’ten bir acı haber!

Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Yusuf Kurtgöz geçtiğimiz günlerde kendisini hobi bahçesine asarak intihar etti. Öğretim üyesi olarak görev yapmakta olan öğretmenin cenazesi etrafta gören insanlar tarafından görülerek ihbar edildi.

Rehber Öğretmen vefat etti!

Bu seferki acı haber ise Van’dan geldi. Van Çaldıran ilçesinde Zahide Mehmet Salih Tamince Lisesinde görevli rehber öğretmen Gökçe Melahat Altun, uzun süredir tedavisini gördüğü kanser hastalığına yenik düşerek vefat etti.

Muğla’dan acı haber!

Bir süredir tedavi gören Görsel Sanatlar Öğretmeni Seçil Seçen geçtiğimiz günde evinde kalp krizi nedeniyle vefat etti. Muğla milli eğitim müdürlüğü kaynaklarına göre Ula ilçesindeki Hüseyin Ercan Ermaş Mermer Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Seçil Seçen'in vefat nedeni geçirdiği kalp krizi olarak bildirildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.