LGS Sınav Soruları ve Cevapları 2023

LGS Sınav Soruları ve Cevapları 2023

LGS Sınav Soruları ve Cevapları 2023

LGS sınavı sona erdi. İşte LGS Sınav Soruları Ve Cevapları 2023

LGS 2023 sınavı sona erdi. Öğrenciler sınavdan çıktı. Sorular zor muydu kolay mıydı merak ediyorlar. Peki LGS 2023 sınav soruları ve cevap anahtarları ne zaman yayınlanacak? 2023 LGS sınav soruları ve cevapları. LGS sınav soruları 2023. Lgs sınav soruları ne zaman yayınlanacak? 2023 LGS soruları ve cevap anahtarları yayınlandı mı? Detaylar haberimizde..

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınladığı başvuru kılavuzuna göre, sınavın birinci oturumu Türkiye saatiyle 09.30'da, ikinci oturumu ise saat 11.30'da başladı. Saat 10.45'te sona eren oturumun ardından 45 dakikalık ara verildi. İkinci oturum saat 11.30'da başladı. Sınavın son oturumu olan 2. oturum ise saat 12.50'de bitti.

Öğrenciler hangi liselere yerleşecekleri alacakları puan sonucunda yapacakları tercih ile belli olacak.

Peki LGS 2023 sınav soruları ve cevapları ne zaman yayınlanacak?

Bugün Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada: ''Cevap anahtarı sınavdan sonra 'http://meb.gov.tr' adresinde yayımlanacak olup öğrencilerimiz, sınav kitapçıklarını sınavdan bir gün sonra sınava girdikleri okullardan alabilecekler.'' ifadeleri kullanıldı.

LGS sınavı sona erdi.

LGS 2023 sınav soruları ve cevap anahtarlarının çok kısa bir süre içerisinde açıklanması bekleniyor. LGS Sınav soruları ve cevap anahtarı yayınlanır yayınlanmaz haberimiz güncellenecektir.

Sizde aşağıdaki yorum kısmından sınav sorularıyla ilgili yorumlarınızı yapabilirsiniz!

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum