Hava Durumu

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Alımı 2021 Son Gelişmeler! Tarım Orman Bakanlığı Personel Alımı 2021'de Olacak Mı?

2021 Tarım ve Orman her dönemde yoğun ilgi gören, çeşitli istihdam şekilleri ile personel alımları yapıyor. Tarım ve Orman Bakanlığı sözleşmeli personel pozisyonlarına atamaların yapılması için ilan özelinde başvuru şartları gerekiyor. 2021'de Tarım Orman bakanlığı kamu personel alımıları pandemi sebebiyle sekteye uğradı. Tarım ve Orman Bakanlığı beklenen 2021 tolu personel alım ilanlarına ilişkin önemli gelişmeler oldukça haberimizde yer alacak. Tarım ve Orman Bakanlığı bilişim personeli alım ilanı detayları...

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:11
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:11
https://www.kamuajans.com/
Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Alımı 2021 Son Gelişmeler! Tarım Orman Bakanlığı Personel Alımı 2021'de Olacak Mı?

Tarım ve Orman Bakanlığı dönem dönem yayınladığı ilanlarla kurum bünyesine kamu personeli alımları yapıyor. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımlarında istihdam yapılacak olan kadronun türüne göre KPSS puanı, sözlü veya yazılı sınav, İŞKUR gibi yollar izlenmektedir. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alım 2021 ilanları güncel, son dakika gelişmeleri haberimizde!

Tarım Orman Bakanlığı personel alımı 2021 merakla beklenen ilanlar arasında yer alıyor. İş istihdamı bekleyen adaylar için Tarım Orman Bakanlığı ne zaman, hangi tarihte ilana çıkacak. Resmi mecralardan açıklama yapılır yapılmaz siz değerli okurlarımızla paylaşacağız.

(YENİ)Tarım Orman Bakanlığı Personel Alımı Personel Alımı 2021!

Tarım Orman Bakanlığı sözleşmeli bilişim personel alımı: Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik uyarınca gerçekleştirilecek sözlü sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 10 kişi Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. Tarım Orman personel alımı başvuruları 08.03.2021 - 14.03.2021tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuru şartları ne? Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuru şartları ve  İlanın tümü için TIKLAYINIZ

Tarım Orman Bakanlığı Personel Alımı 2021 Beklenen İlan Detayları!

Tarım Orman Bakanlığı personel alımı 2021 için henüz yayınlanmış toplu alım ilanı bulunmamakta. Tarım Orman Bakanlığı yeni personel alımlarının 2021 yılı içerisinde de yapılması talep ediliyor. Bir çok yurttaşın merakla beklediği yeni alımlar, talepler doğrultusunda, personel istihdamı ihtiyacına binaen ilanlar yayınlandıkça haberimizde yer alacak.

Tarım ve Orman Bakanlığı 826 Sözleşmeli İşçi Alımı Gerçekleşti

(YENİ) Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli taşra teşkilatında görev yapmak üzere 826 tarım işçisi istihdam edileceğini açıklamıştı ve ilan dahilinde alımlar tamamlandı. Bekir Pakdemirli, "Alımı yapılacak 826 işçi, İŞKUR üzerinden gerekli şartları taşıyanlar arasından kura ile belirlendi. Dolayısıyla alımda mülakat olmayacak.'' demişti. Kura çekimi 16 Ocak 2021 günü saat 10.00'da Bakanlığın merkez kampüsünde bulunan Atatürk Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. 826 İşçi Alımı Kapsamında Boş Kalan 247 Kadro için Gerçekleştirilen Kura Sonucu açıklandı. En geç 22.03.2021 tarihi mesai saati sonuna kadar başvuruda bulunduğu işyerine müracaat ederek, belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir. Yedek adaylar için yapılacak duyuru Personel Genel Müdürlüğü internet sayfasında ayrıca ilan edilecektir. Sonuçlar Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayınlandı Kura Sonucunu BURADAN öğrenebilirsiniz. 

**Kura sonucu oluşturulan listeye ulaşmak için lütfen tıklayınız


OGM (Orman Genel Müdürlüğü) 2020 Yılı Personel Alımı Başvuru Tarihleri, Şartları! Yayınlanmış OGM Başvuru Sonuçları

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

657 sayılı Kanun’un 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre sözleşmeli personel statüsünde çalışmakta iken; hizmet sözleşmeleri sona erenler veya Ek-1’de yer alan sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleştirilmek üzere başvuruda bulunanlar hakkında 657 sayılı Kanun’un 4 üncü maddesinin (B) fıkrasında ve 6.6.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 1 inci maddesinin üçüncü ve dördüncü fıkralarında yer alan hükümlerin uygulanacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Bu pozisyonlara yerleşenlerden, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 1 inci maddesinin üçüncü ve dördüncü fıkralarında belirtilen istisnalar kapsamına girmeyenlerin atamaları yapılmayacaktır.

Belirtilen nitelikleri taşımayan ve belgeleyemeyenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Ayrıca, herhangi bir tarihte ibraz ettiği belgenin sahte/geçersiz olduğu, gerçeğe aykırı belge düzenlediği anlaşılanların “Sözleşme imzalanarak göreve başlatılmış olsalar bile” sözleşmeleri feshedilerek haklarında yasal işlem yapılacaktır ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.