Hava Durumu

DBB Diyarbakır Belediyesi 423 Personel Alımı Müracaat Sonuçları Ne Zaman? Canlı Kura Çekimi (Noter) Linki!

Diyarbakır Belediyesi kura çekimi, başvuruların bugün nihayete ermesi sonrasında daha da önem kazanacak. Diyarbakır Belediyesi işçi (personel) alımı canlı kura çekimi nerede, ne zaman ve nasıl yapılacak, merak edilen konular arasında. Diyarbakır Belediyesi kura sonuçları ve yayınlanack isim listesi hakkında merak edilen detaylar haberimizde.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:00
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:00
https://www.kamuajans.com/
DBB Diyarbakır Belediyesi 423 Personel Alımı Müracaat Sonuçları Ne Zaman? Canlı Kura Çekimi (Noter) Linki!

DBB Diyarbakır Belediyesi işçi alım başvuruları bugün sona eriyor. Başvuruların sona ermesi sonrasında mühim olan mesele Diyarbakır Belediyesi işçi alım kurası nerede ve nasıl yapılacağı. Diyarbakır Belediyesi personel alımı sonuçlarına nasıl ulaşılacağı. İşte, Diyarbakır Belediyesi kura sonuçlarını nasıl öğrenirim sorusunun yanıtı...

Diyarbakır Belediyesi kura çekimi hakkında yapılacak olan duyurulara ve tüm gelişmelere haberimizden ulaşabilirsiniz.

DİYARBAKIR BELEDİYESİ KURA ÇEKİMİ NASIL YAPILACAK?

Yapılan açıklamalar dahilinde alımlar şeffaf, adil ve eşitlikçi bir anlayışla yapılacak ve 24 Mart başvuruların sona ermesi sonrası internet adresi üzerinden yapılabileceğini bildiren Çiftçi, "Başvuruların ardından alımlar kura ile noter huzurunda gerçekleşecek'' şeklinde ifade etti.

DİYARBAKIR BELEDİYESİ KURA SONUÇLARI NEREDEN AÇIKLANACAK?

Diyarbakır Belediyesi işçi alımı kura sonuçlarına nasıl ulaşabilirim sorusu, başvuruların tamamlanması sonrası merak konusu oldu. 

DİYARBAKIR BELEDİYESİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN OLACAK!

Başvuruların sona ermesi sonrası, belediyelerin sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Kura çekimi hakkında yapılan duyuru su şekilde;

Kura belediyelerin sosyal medya hesaplarından CANLI olarak yayınlanacak.

-Alım kadrolarını belirlerken engelli ayrımı yapmadıklarına işaret eden Çiftçi, “Ayrıca kura çekimi de şeffaflık ilkesi gereği belediyelerin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak. Tüm başvuru yapanların kurayı pandemi nedeniyle izlemesi mümkün değil. Ama belki temsilcileri belli bir oranda kura sistemini izleyebilecek.” diye konuştu.

-Toplantıya Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Ayhan Kardan, Sur Kaymakamı Abdullah Çiftçi, Yenişehir Kaymakamı Murat Beşikçi, Kayapınar Kaymakamı Ünal Koç ve DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi ile Daire Başkanları katıldı.

Canlı Kura Çekimi linkine aşağıda verilen linkten, resimde belirtilen Noter Kura Çekimi yazan bölgeye tıklayarak öğrenebilirsiniz.

DİYARBAKIR BELEDİYESİ KURA SONUÇLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.