Hava Durumu

Çankaya (Ankara) Belediyesi 27 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Ne Zaman? Çankaya Belediyesi Memur Alım İlanı 2021!

Çankaya Belediyesi memur alımı, personel alımı 2021 ilanı için başvurular 16 Nisan itibari ile başladı ve 4 günlük başvuru süreci sonrası başvurular sona erdi. Çeşitli kadro ve pozisyonlar için yapılacak alımlar yoğun ilgi görürken, başvuruda bulunacak adaylar gerekli şartlara haiz olmak zorundadır. İşte Çankaya belediyesi memur alımı başvuru sonuçları ne zaman hakkında merak edilenler ve önem arzeden tarihler...

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:01
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:01
https://www.kamuajans.com/
Çankaya (Ankara) Belediyesi 27 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Ne Zaman? Çankaya Belediyesi Memur Alım İlanı 2021!

Çankaya (Ankara) Belediyesi 27 memur alımı yapacağını açıkladı. İŞKUR aracılığıyla KPSS 65-70 puanı ile kadın/erkek adaylardan; Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni, Veznedar, Tahsildar, Evlendirme Memuru, Çocuk Eğitimcisi, Hizmetli alımı için başvuru sonuçları büyük heyecanla beklenmekte.

İŞKUR Çankaya Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

Çankaya Belediyesi 27 Memur Alımı başvuru sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacak.

Başvuru Tarihi, Yeri ve Şekli, Süresi!

Çankaya Belediyesi Memur Alımı için Adaylar, sözlü sınava katılabilmek için;

-Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 16.04.2021-22.04.2021 tarihleri arasında (mesai saatleri arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir.

- Adaylar başvurularını; şahsen, iadeli taahhütlü posta yoluyla veya elektronik ortamda www.cankaya.bel.tr internet adresinden yapabilecektir.

-Şahsen yapılacak başvurular, Çankaya Belediye Başkanlığı Vedat Dalokay Kokteyl Salonu "Adres: Prof.Dr. Nusret Fişek Cad. No:39 Vedat Dalokay Kokteyl Salonu (Kurtuluş Parkı İçi) ÇANKAYA/ANKARA" adresinde yapılacaktır.

-İadeli taahhütlü posta yolu ile yapılacak başvurular, Çankaya Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü adına Çankaya Belediye Başkanlığı (Adres: Ziya Gökalp Caddesi No:11 A-1 Blok Kat:7 Kızılay ÇANKAYA/ANKARA) adresine yapılacaktır.

-Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, Belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

-Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru Şartları!

Belediyemizin yukarıda belirtilen boş memur kadroları için yapılacak başvurularda uyulması gereken genel ve özel şartlar aşağıda belirtilmiştir.

Başvuru Genel Şartları!

-İlan edilen boş memur kadrolarına atanmak için başvuracak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

-Türk vatandaşı olmak,

-Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

-Türk Ceza Kanunu'nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak,

-Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

-İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak,

-Her aday eğitim durumuna göre ilan edilen yalnızca bir kadroya başvuru yapacaktır.

BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER!

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ-BAŞVURUSU KABUL EDİLENLERİN İLANI!

SINAVIN YERİ, ZAMANI VE KONULARI!

Sözlü sınav 24.05.2021-28.05.2021 tarihleri arasında Çankaya Belediye Başkanlığı Vedat Dalokay Kokteyl Salonu "Adres: Prof.Dr. Nusret Fişek Cad. No:39 Vedat Dalokay Kokteyl Salonu (Kurtuluş Parkı İçi) ÇANKAYA/ANKARA" adresinde yapılacaktır. Sözlü sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi günü devam edilecektir.

SINAV KONULARI!

SINAVIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ!

VE DİĞER ŞARTLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.