YSK Başkan Yener: Yayın yasağı ne zaman kalkacak açıkladı.

YSK Başkan Yener: Yayın yasağı ne zaman kalkacak açıkladı.

YSK Başkan Yener: Yayın yasağı ne zaman kalkacak açıkladı.

YSK Başkanı Ahmet Yener, ikinci tur seçimi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yener, seçimlerde herhangi bir olumsuz durum yaşanmadığını açıkladı. Yener, yayın yasağının ne zaman kalkacağına dair de açıklama yaptı. Detaylar...

YSK Başkanı Ahmet Yener, ikinci tur cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yener, ikinci tur seçim yayın yasağının ne zaman kaldırılacağına ilişkin soruyu da cevapladı.

YSK Başkanı Ahmet Yener'in açıklamaları şu şekilde;

"28 Mayıs pazar günü cumhurbaşkanlığı oylamasını 2. turunu gerçekleştirmekteyiz. Vatandaşlarımız ilk turda olduğu gibi ikinci turda da, hem yurt içinde hem yurt dışında seçimlere yoğun bir ilgi göstermektedir. Sonuçların hayırlı olmasını diliyorum. Şu ana kadar da seçimlerimiz sıkıntısız, problemsiz devam etmektedir.

Seçim sonuçları daha erken sonuçlanacak.

14 Mayıs’taki seçimlerde bilindiği gibi Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilleri seçimleriydi. Bu seçimdeyse sadece cumhurbaşkanı adayları yarıştığı için sonuçların daha erken sürede sonuçlanacağını düşünüyoruz. Tahmini olarak ilk sonuçlar en geç 19:00 gibi verilmeye başlanır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.