Saflarımızı Sıklaştırıp, Kardeşliğimizi Pekiştirelim

Saflarımızı Sıklaştırıp, Kardeşliğimizi Pekiştirelim

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Kurban Bayramı mesajı yayınlayarak, “Müfsitlerin oyunlarına inat bayramların oluşturduğu uhuvvet havasıyla saflarımızı daha da sıklaştırmak zorundayız. Tefrika oluşturmak isteyenlere karşı kardeşliğimizin hakkını verip emanete sımsıkı sarılmalıyız” dedi.

İşte O Mesaj:

İsmailce teslimiyeti yaşayan milletimizin kurban bayramını tebrik ederiz

Bayramlar, uhuvvetin arttığı, safların sıklaştığı günlerdir. Emperyalizmin kurguladığı büyük oyunu bozduğumuz 15 Temmuz’da oluşan birliğimiz bu duygularla bir kere daha taçlanacaktır.

İslam coğrafyası yangın yeri, ümmet tarihin en büyük bunalımlarından birini yaşıyor ve emperyalistler bunalımın dozajını artırarak umutlarımızın tamamen tükenmesi için elinden geleni yapıyor. Özellikle vekalet verdikleri terör örgütleriyle, içimizdeki akılsızlarla toplumları içeriden çökertmenin yolunu arıyorlar. Fakat oyun kurucuların en hayırlısı Allah’tır. Düşmanlar, dağları yerinden oynatacak oyun kursalar da, mülk O’nundur.

Aziz milletimiz, bu hakikatlerle yoğurduğu irfanla 15 Temmuz gecesi içine atılmak istenen ateşi söndürdü. İsmailce teslim olanların destansı direnişiyle asırlarca hür ve bağımsız olan vatanımızı emperyalistlere teslim etmedi. Kıyamete kadar sürecek bir akdi tazeleyerek de bu toprakların mazlumların sığınağı, insanlığın son adası olduğunu bir kere daha hatırlattı.

Ne var ki emperyalistler oyunlarına devam edeceklerdir. Müfsitlerin oyunlarına inat bayramların oluşturduğu uhuvvet havasıyla saflarımızı daha da sıklaştırmak zorundayız. Tefrika oluşturmak isteyenlere karşı kardeşliğimizin hakkını verip emanete sımsıkı sarılmalıyız.

Bu vesileyle Memur-Sen ailesi olarak, manası Allah’a yakınlaşmak olan Kurban Bayramınızı tebrik eder, baştan İslam alemi olmak üzere bütün insanlığa hayır getirmesini dileriz. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.