QNB Finansbank'tan 50 bin TL için ideal kredi kampanyası! %2,39 faiz oranı ve 12 ay vade!

QNB Finansbank'tan 50 bin TL için ideal kredi kampanyası! %2,39 faiz oranı ve 12 ay vade!

Bankalardan açıklanan kredi kampanyaları artarken ona nispetle en uygun kredi veren bankaların araştırmaları da arttı. Bankalarda da açıklanan sıkılaştırma adımları en uygun oranlara karşı vatandaşları ummalı bir araştırma içerisine girdirdi.

Bankaların artan kampanyaları vatandaşlara artan pahalılıkta ihtiyaçlarını halletmek için umut olurken uygulanan sıkılaştırma oranları kapsamında düşen kredi ve vade oranları ise vatandaşları en uygun oranları araştırmaya itiyor. Birçok bankada ara sıra vatandaşların denk gelen kampanayalar ile faiz oranlarına kafayı takmadan geniş vade oranları ile alabilecekleri krediler de olabilmekte. Araştırılan kredi oranlarına en uygun teklifi vererek müşterilerini memnun etmeye devam eden QNB Finansbank 50 bin TL’ye kadar olan kredilerde 12 ay gibi geniş bir vade seçeneği sundu. İşte tüm detaylar…

QNB’den 12 ay vade ile 50 bin TL

QNB Finansbank yeni duyurduğu kredi kampanyası ile tüm müşterilerini oldukça sevindirdi. Sıkılaşan banka politikaları içerisinde 50 bin TL gibi bir rakam ile alınmak isteyen kredilerde bile %3’lere %4’lere ulaşan faiz oranlarına bakarak QNB %2,39 faiz oranı ile oldukça dikkat çekti. QNB Finansbank yayımladığı kredi kampanyasında 50 bin TL için 12 ay vade de sunacağını açıklarken müşterilerine geniş bir ödeme seçeneği de sunduğunu da belirtti.

Banka açıklamalarında kredi detayları olarak;

  • Faiz Oranı %2,39
  • Toplam Faiz 10.662,95 TL
  • Aylık Taksit 5.055,24 TL
  • Toplam Ödeme 60.950,38 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı %46,00
  • Tahsis Ücreti 287,50 TL oranlarını açıkladı.

Kredi detayları…

Bankanın açıklamış olduğu kredi detaylarında ise;

  • Kampanya yeni müşteriler için geçerlidir. Gösterilen faiz oranı minimum faiz oranıdır. Müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.
  • Sadece Enpara müşterisiyseniz, kampanyadan yararlanmak için qnbfinansbank.com’dan ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz.
  • 70.000TL’lik aylık %2,39 faiz oranlı ve 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık taksit tutarı 7077.34 TL, kredi tahsis ücreti 402.5TL (BSMV Dahil), yıllık maliyet oranı %46.0022’dir. Sigorta primi hariç tutulmuştur. Maddeleri açıklandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum