Kılıçdaroğlu: BTK engelledi deyip sosyal medyadan çağrıda bulundu! Tüm rehberinize gönderin!

Kılıçdaroğlu: BTK engelledi deyip sosyal medyadan çağrıda bulundu! Tüm rehberinize gönderin!

Kılıçdaroğlu: BTK engelledi deyip sosyal medyadan çağrıda bulundu! Tüm rehberinize gönderin!

'BTK engelledi' deyip sosyal medyadan çağrıda bulundu! Kılıçdaroğlu böyle seslendi: 'Tüm rehberinize gönderin' çağrısında bulundu.

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaşımlarına devam ediyor. Son videosunda EYT ile ilgili kısa mesaj göndermek istediklerini ve BTK tarafından engellendiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, "Videonun altına, videoyu indirebileceğiniz bir link bırakacağım. Şimdi herkes tüm rehberine bu videoyu göndersin." ifadelerini kullandı.

28 Mayıs'ta yapılacak ikinci tur cumhurbaşkanlı seçimi için nefesler tutuldu. Siyasiler çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Kılıçdaroğlu paylaşımına "Erdoğan'ın zulmü ve yasakları varsa, benim de vicdanına güvendiğim halkım var. Beni ister sevin ister sevmeyin, ama bu videomu herkese yayın, gösterin, anlatın. EYT'den hakkını alamayanların ve sebebi ne olursa olsun bu ülkede mağduriyet yaşayan kim varsa hakkını geri vereceğim!" sözlerini ekledi.

'HERKES TÜM REHBERİNE GÖNDERSİN'

Kemal Kılıçdaroğlu videoda ise şu ifadeleri kullandı:

"Meydanlarda, gazetelerde, televizyonlarda uygulanan ambargoyla milletimize ulaşmamız engelleniyor. Bu duvarı aşmak için bugün EYT konusunda yapacaklarımızı anlatmak için kısa bir mesaj gönderdik. Ancak BTK, bu kısa mesajımızı engelledi. Halkımızla buluşmamıza tahammül edemiyorlar. O mesajda şunu söylemiştim; EYT'deki çifte standart son bulacak. 8 Eylül 1999'da sigortalı olan emekliliğe hak kazanıyor, bir gün sonrasında sigortalı olan tam 17 yıl sonra emekli olabiliyor. EYT'deki bu adaletsizliği bitireceğim. Vatanını seven sandığa gelsin. Şimdi bu videoyu izleyen herkesten bir istirhamım var. Sevgili halkım, videonun altına, videoyu indirebileceğiniz bir link bırakacağım. Şimdi herkes tüm rehberine bu videoyu göndersin. Saraya inat, tüm milletimize ulaşacağız."

"TÜMÜYLE KARARTMA ALTINDAYIM"

Kılıçdaroğlu, "Tümüyle karartma altındayım" notuyla paylaştığı bir diğer videosunda ise şu ifadeleri kullandı:

"Sürekli iftiralar, yalanlar, komplolar, sandıklarda tuhaflıklar, müşahitleri yasaklama çabaları, Babala TV ile ilgili korkunç yalan kampanyası, montaj videolar, ayrıca mobil ekranlarımızı yasaklamalar... Şimdi de gazetecilere, programımızı duyuracağım kısa mesajı atamıyorum. Telekomünikasyon şirketleri, gazetecilere SMS atmamı engelliyor. Tümüyle karartma altındayım. Soruyorum Erdoğan: Seçime mi girmeyeyim? Bu mu istediğin? Türkiye'de seçim yapılamıyor, korkak bu adam korkak... Bir korkak yüzünden ülke gidiyor, seçim yapılamaz duruma geliyor. Ne istiyorsunuz bu ülkeden korkak adam?" Mynet

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum