Fatih Portakal'dan kan değişikliğine ihtiyaç var diyerek canlı yayında flaş istifa çağrısı

Fatih Portakal'dan kan değişikliğine ihtiyaç var diyerek canlı yayında flaş istifa çağrısı

Fatih Portakal'dan kan değişikliğine ihtiyaç var diyerek canlı yayında flaş istifa çağrısı

Fatih Portakal, sunduğu ana haber bülteninde Kılıçdaroğlu'na flaş istifa çağrısı yaptı. "Her seçime giriyorsunuz ve kaybediyorsunuz ama artık siz bu partiden gitmelisiniz" şeklinde konuştu. Detaylar...

Sözcü TV Ana Haber Sunucusu ve Gazeteci Fatih Portakal, Ana Haber programını sunduğu sırada Milleti İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na canlı yayında istifa çağrısında bulundu. Fatih Portakal, Kılıçdaroğlu'nu "Her seçime giriyorsunuz ve kaybediyorsunuz" diye eleştirdi.

"Ama artık siz bu partiden gitmelisiniz"

Fatih Portakal sözlerine şöyle başladı: "Kemal Bey, bir yurttaş olarak bakın ben hiçbir partiden değilim, kerhen de sizlere oy veriyorum onu da söyleyeyim. Zaman zaman Cumhuriyet Halk Partisi'ne Kemal Kılıçdaroğlu olduğu için verdim çünkü siyaset üstü bir konuma geldiniz. Ama artık siz bu partiden gitmelisiniz ve siz yerel seçimde o seçimde, bu seçimde diyerek ertelememeniz gerekiyor ve bir kan değişikliğine ihtiyaç var. Bakınız seçime giren değil kazanan bir lider olmanız gerekiyor artık." dedi.

"Her seçime giriyorsunuz ve kaybediyorsunuz"

Portakal sözlerine şöyle devam etti. "Her seçime giriyorsunuz ve kaybediyorsunuz. Bu önemli bir seçimdi sizin için ve bu önemli seçimi kaybettikten sonra bir daha şansınızın olmaması gerekiyor. Sizin ayrılıp çocuklarınıza eşinize, torunlarınıza vakit harcamanız gerekiyor. Başka insanlara bu koltuğu vermeniz gerekiyor. Cumhuriyet Halk Partisi'nin silinmesi gerekiyor yönünü bulması gerekiyor." diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

4 Yorum