Erciyes Üniversitesi 59 yeni personel alımı yapacak! Başvuru şartları ve tarihleri…

Erciyes Üniversitesi 59 yeni personel alımı yapacak! Başvuru şartları ve tarihleri…

Yayımlanan son ilana göre Erciyes Üniversite bünyesindeki çalışan eksikliğini gidermek üzere yeni personel alımları gerçekleştirecek. 59 yeni personel alımı olacağını duyuran üniversite alımların farklı branşlarda olacağını da belirtti.

Erciyes Üniversitesi yayımladığı son ilanda 59 yeni personel alımı yapacağını alımların farklı kadrolarda olacağını duyurdu. Alımlar için adaylardan KPSS şartının da aranacağını dile getiren üniversite adayların belirtilen şartlara da haiz olmaları gerektiğini belirtti. Başvuru süresinin kısa tutulacağını da dile getiren üniversite başvurmak isteyen adayların ellerini çabuk tutmaları gerektiğini de belirtti. İşte tüm detaylar ve şartlar…

Erciyes Üniversitesi yeni alım yapacak!

Erciyes Üniversitesi yayımlanan son ilana göre bünyesindeki büyük çalışan açığını kapatmak için yeni personel alımları yapacak. Alımların farklı kadrolarda olacağını duyuran üniversite kadroların mezuniyet şartlarına göre ayarlanacağını da belirtti. Buna göre; lise mezunu adaylar arasından, 12 destek personeli ve 1 diğer sağlık personeli ön lisans mezunu adaylar arasından 1 diğer sağlık personeli, 1 laborant, 8 sağlık teknikeri, 2 tekniker, lisans mezunu adaylar arasından ise 7 büro personeli, 1 fizyoterapist, 25 hemşire ve 1 psikolog alımı yapılacağı belirtildi.

Adayların genel şartları olarak 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. Maddesinde yer alan, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, adli sicili belirtilen hususlardan temiz olmak, işini yapmaya engel herhangi bir özrünün veya engelinin bulunmaması, erkekler için askerlik ile ilişiğinin olmaması gibi şartlar belirtilirken adayların KPSS sınavından en az 60 puan almış olması gerektiği de belirtildi.

Başvuru tarihleri

Erciyes Üniversite yayımladığı ilana göre başvurular 14 Eylül tarihinde başladı 28 Eylül tarihine kadar devam edecek. Başvurmak isteyen adayların istenilen belgelerle https://isealimkariyerkapisi.cbiko.com.tr adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerektiği de belirtildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.