Altın piyasasında son tren kaçıyor! Ünlü ekonomist Hatice Kolçak'ın öngörüleri şaşırtıyor!

Altın piyasasında son tren kaçıyor! Ünlü ekonomist Hatice Kolçak'ın öngörüleri şaşırtıyor!

Son dönemde altın kurunda yaşanan hareketlilik üzerine ünlü ekonomist Hatice Kolçak’tan yeni açıklamalar geldi. Hatice Kolçak açıklamaları ile altın yatırımcılarına tahmin ettiği kötü haberi duyurdu.

Altın piyasasında yaşanan dalgalanmalar ve hareketlilikler altının yatırımcıları tarafından oldukça dikkatle takip edilmesine sebep oluyor. Altın yatırımcılarının sürekli değişen piyasada altına dair açıklamaları ve oranları yakından takip etmesi ekonomistlerin de konu hakkında yaptığı açıklamaları oldukça ön plana çıkarıyor. Altına dair yapılan tahminler tüm ekonomistlerde altının oldukça fazlaca yükseleceği yönünde olurken ünlü ekonomist Hatice Kolçak açıklamaları ile altın yatırımcılarını şaşırttı. Kısa, orta ve uzun vadede altın yatırımcısına seslenen Hatice Kolçak açıklamalarında tren kalktı gidiyor, trene bir yerden binmek lazım ifadeleri ile altın yatırımının bu dönemdeki önemine vurgu yaptı. İşte tüm detaylar…

Altın ekonomisinde durum ne olacak?

Ünlü ekonomist Hatice Kolçak sın yaptığı açıklamalar ile oldukça dikkat çekti. Bir süredir altın piyasasındaki değişkenliklerle oldukça sıkı takip edilen altın piyasasındaki yorumlarda bir hayli önemli görülmeye ve gündeme alınmaya başladı. Son yapılan açıklamaya göre ünlü ekonomist Hatice Kolçak altın için 2000 TL seviyelerine ulaşacağını belirtirken bu süre zarfında kısa bir düşüşle de karşılaşılabileceğini dile getirdi. Düşüş tahmini ile yatırımcıların oldukça dikkatini çeken açıklamalarda Hatice Kolçak kısa, orta ve uzun vade de altın yatırımı yapan yatırımcılara da bazı tahminlerde bulundu.

Hatice Kolçak altın yatırım tahminleri…

Ünlü ekonomist Hatice Kolçak son açıklamalarında kısa vadede altın yatırımcısı olan vatandaşlara önemli bir detaydan bahsetti. "1725 -1730 TL'yi kırmasıyla beraber kısa vadede 1750 liralara gitmesi” ifadeleri ile gram altına dair kısa vadede yatırım yapan yatırımcılara önemli bir mesaj iletti.

Yine orta ve uzun vadede altın yatırımına yönelen vatandaşlara ise bu sene için herhangi bir sorunun olmadığını sene sonuna kadar gram altının 2000 TL’ye kadar ulaşacağını dile getirirken tren benzetmesini de yatırımcı olmayanalar için kullandı. Altın için son trenin de kalktığını ifade eden Hatice Kolçak trene bir yerden binmek lazım diyerek altın yatırımcısı olmayanlara da uyarılarda bulundu.

Haberimizde geçen bahsetmeler, kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp uzman kişinin piyasa verilerine göre yaptığı tahminleri içermektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.