Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı (Güncel) İlanlar ve Duyurular! Üniversite Hastaneleri Personel Alımı 2021 İlanları!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele sürecinde üniversite hastanelerinin önemine işaret ederek, "Bu zorlu süreçte gösterdikleri çabalara yakinen şahit olduğumuz üniversite hastanelerimize hizmet kalitelerini yükseltebilmeleri için çeşitli unvanlarda, branşlarda 8 bin 635 sözleşmeli personel ve 5 bin 865 sürekli işçi kadrosu ihdas ediyoruz." ifadelerini kullanmıştı, kamuajans'ta Üniversite'lerin bünyelerinde bulunan hastane kadrolarına sağlık personeli istihdamı sağlamak için yaptıkları duyuruları, son dakika ilanları haberimiz içeriğinde paylaşıyoruz.

Günlük İlanlar 29.03.2021, 16:54 29.03.2021, 16:54

Herkesi esir eden Pandemi döneminde önemleri, kıymetleri bir kez daha anlaşılan sağlık personeli alımları üniversite hastaneleri bünyesinde de devam ediyor. Üniversitelerde görev, vazife alacak sağlık personeli alımı ilanları için rektörlükler dönem dönem ilan yayınlıyorlar. Hemşire ve diğer kadro, branşlarda sözleşmeli sağlık personeli ilanlarına, başvuru tarihlerine, kura yer ve tarihlerine, Üniversite hastaneleri maaşları, yeni gelişmelere (güncel olarak) haberimizden ulaşabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrası bir çok vatandaşı ilgilendiren çok önemli açıklamalarda bulunmuş ve son zamanlarda sayısı artan Üniversite hastanelerinin ehemmiyetine değinmişti. Özellikle sıkıntılı pandemi döneminde kritik bir rol üstlenen üniversite hastaneleri için sağlık personeli alımları yapılıyor, kamuajans'ta aktardığımız gibi Başkan Erdoğan yaptığı duyuruda tıp fakültesi bulunanan üniversiteler için binlerce kadro ihdas edildini duyurdu. Üniversitelerin sözleşmeli sağlık personeli (hemşire, eczacı, sağlık teknikeri) ilanlarını, hemşire maaşı ve son gelişmeleri haberimizde bulabilirsiniz

Başvurusu Devam Eden Sağlık Personeli Alımları 

Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı: Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir. İlanımızın Resmî Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren (29 Mart) 15. gündür. Profesör kadroları daimi statüdedir. İlan için TIKLAYINIZ.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Alım İlanı: Farabi Hastanesi Başhekimliği yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın ''Ortaöğretim”2020 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP94); Ön lisans 2020 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSS93); "Lisans" 2020 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP3) puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır. Hemşire, sağlık teknikeri, Röntgen Teknisyeni alımı için başvurular 05.04.2021 – 19.04.2021 tarihleri arasında 15 gün süre ile https://online.ktu.edu.tr adresinden yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ.

Atatürk Üniversitesi 29 Öğretim Üyesi Alım İlanı: Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü öğretim üyesi alımı yapıyor. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Adaylar Personel Daire Başkanlığına müracaat ederken; dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil belgesi, lisans, yükseklisans, doktora veya uzmanlık belgeleri, nüfus cüzdan fotokopisi ve iki adet fotoğrafla birlikte toplam 6 takım dijital dosyayı (6 adet USB/CD/DVD) teslim edeceklerdir. Başvurular Resmî Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15. gündür. İlan için TIKLAYINIZ

Trakya Üniversitesi  Engelli ve Eski Hükümlü, Terör Mağduru İşçi Alım İlanı: Trakya Üniversitesi ve bağlı birimlerinde görev yapmak üzere Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü Veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında İş-Kur üzerinden Engelli ve Eski Hükümlü veya Terör Mağduru Kontenjanında kura usulü ile ‘‘Sürekli İşçi” alınacaktır. Beden İşçisi (Temizlik)/(Engelli), Beden İşçisi (Temizlik)/(Eski Hükümlü veya Terör Mağduru) Şartları uyan adaylar, 24.03.2021-29.03.2021 tarihleri arasında başvurularını www.iskur.gov.tr internet adresinden yapmaları gerekmektedir. İlköğretim/Lise, İlköğretim/Lisans bölümlerdeinden yapılacak İlan için TIKLAYINIZ

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Personeli Avukat Alım İlanı: 2020 yılı KPSS (B) grubu puan sıralamaları esas alınmak suretiyle yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacaktır. Hemşire, sağlık personeli, sağlık teknikeri, avukat alımları için Başvuru Başlangıç : 22.03.2021 (Mesai Başlangıcı) Başvuru Bitiş : 05.04.2021 (Mesai Bitimi) ne kadar. İlan için TIKLAYINIZ.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Alım İlanı: Necmettin Erbakan Üniversitesi hizmet birimlerinde çalışmak üzere İşçi (temizlik işçisi, Güvenlik görevlisi) İş-Kur üzerinden 11 adet sürekli işçi alınacaktır. Başvurular 22/03/2021 – 26/03/2021 tarihleri arasında Konya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü/hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresinden yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alım İlanı: “Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle” 4 (dört) adet sözleşmeli personel alınacaktır. Önlisans mezunu Tekniker alımı başvuruları( 22 Mart ) Resmî Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içerisinde, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi resmi internet sayfası www.ikcu.edu.tr'den temin edilecek. İlan için TIKLAYINIZ.

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı: Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca, 2 (iki) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak alınacak istihdam için Tam Zamanlı çalışacak ve Sınava çağırılacak adayların sıralaması en yüksek toplam puandan en düşük toplam puana doğru yapılacak olup, ilan edilen bilişim personeli sayısının 10 (on) katı kadar aday sınava çağrılacaktır. Başvurular (20 Mart) ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Personel Alım İlanı: İzmir Katip Çelebi Üniversitesine bağlı birimlerinde çalıştırılmak ve giderleri özel bütçeden karşılanmak kaydıyla Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle” 4 (dört) adet sözleşmeli personel (TEKNİKER, TEKNİSYEN) alınacaktır. Üniversite hastanelerine Sözleşmeli personel alımı başvuruları Resmî Gazete’de yayımlandığı günden itibaren (20 Mart) 15 gün içerisinde, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi resmi internet sayfası www.ikcu.edu.tr'den temin edilecek başvuru formu ve istenilen diğer belgeleri, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir. İlan için TIKLAYINIZ.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Hemşire Alım İlanı: Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Personel 2020 KPSS (B) grubu KPSSP3 puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda sözleşmeli personel alınacaktır. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi hemşire alımı başvuruları 19 Mart 2021 tarihinde (bugün) başladı. Hemşire alımı başvurular 15 gün yani 3 Nisan 2021 tarihine kadar devam edecek. İlan için TIKLAYINIZ.

Marmara Üniversitesi Personel Alım İlanı: Marmara Üniversitesi Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi ve İktisat Fakültesi Bölüm ve Anabilim Dallarına, Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerini sağlamış olmak koşuluyla Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvurular www.marmarapersis.com adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ.

Balıkesir Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı: Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde (Hastane) istihdam edilmek üzere belirtilen pozisyonlara 31 adet sözleşmeli personel allnacaktır. Hemşire, eczacı, sağlık teknikeri, ebe alımları için başvurular ilanın resmi gazetede yayımlandığı tarihten (15 Mart) itibaren on beş gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Ballkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanllğı Çağış Yerleşkesi BALlKEsiR adresine posta yolu ile yapacaklardır. İlan için TIKLAYINIZ.

Gazi Üniversitesi Sürekli İşçi Alım İlanı: Gazi Üniversitesi Birimlerinde istihdam edilmek üzere Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik uyarınca Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla "Sürekli İşçi" alımı yapılacaktır. Elektrikçi (Genel), Plastik Doğramacı /PVC Doğrama-İmalat Ve Montajcısı, Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik), Makine Bakım Onarımcısı, Hastane Hizmetlisi (Kadın), ortaöğretim mezunu, sözlü ve kura ile yapılacak alım için başvuru tarihleri 15.03.2021 – 19.03.2021 arasında. Başvuru şartlarını taşıyan adaylardan asil ve yedek adayların belirlenmesi amacı ile 05.04.2021 tarihinde saat 10:00’da Üniversitemiz Gazi Konser Salonunda (Gazi Üniversitesi Ana Giriş Kapısı (A Kapısı) yanı) noter huzurunda kura çekim işlemi yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ.

Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı: Üniversite Hastanesi 2020 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere toplam 6 adet Sözleşmeli Personel alınacaktır. KPSS/P93 puanı ile Hemşirelik lisans programından, Odyometri veya Odiometri önlisans programlarının birinden mezun adaylardan hemşire, sağlık teknikeri, Diğer Sağlık Personeli alımları için başvurular 15.03.2021 – 29.03.2021 tarihleri arasında yapılabilecektir. İlan için TIKLAYINIZ.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğünden Sözleşmeli Personel Alım ilanı: Diş Hekimliği Fakültesinde istihdam edilmek üzere, ilanda belirtilen unvanlarda yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS puanı esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır. 5 adet Önlisans, Ortaöğretim tekniker, teknisyen alımları için başvurular, 09 Mart 2021- 23 Mart 2021 tarihleri arasında istenilen belgeler ile birlikte şahsen veya posta ile Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. İlan için TIKLAYINIZ.

Kocaeli Üniversitesi 102 Sözleşmeli Personel Alım İlanı: Kocaeli Üniversitesi birimlerinin personel ihtiyacının karşılanması amacıyla üniversitenin çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere KPSS (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla (Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti unvanlı pozisyon için sınav şartı aranmamaktadır.) sözleşmeli personel istihdamı yapılacaktır. Hemşire, laborant, Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti, Röntgen Teknisyeni, Sağlık Teknikeri ve Diğer Sağlık Personeli alımları için başvurular 8 Mart itibari ile 15 gün içinde basvuru kocaeli.edu.tr internet adresinden online olarak yapılacak. Adayların başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. ilan için TIKLAYINIZ.

Kocaeli Üniversitesi 1 Sözleşmeli Personel İptal İlanı: Resmi Gazete’de yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanımızda yer alan; 5 kadro nolu 1 adet sağlık teknikeri alımı iptal edilmiştir. İlgili kişilere duyrulur. İlan için TIKLAYINIZ.

Fırat Üniversitesi 112 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı: 2021 Üniversitemiz Hastanesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Veteriner Fakültesine bağlı Hayvan Hastanesi ve Deneysel Araştırmalar Merkezinde görevlendirilmek üzere KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle Sözleşmeli Sağlık Personeli alımı yapılacak. Laborant, hemşire, sağlık teknikeri, eczacı, sağlık personeli alımları için başvuru tarihi 05.03.2021 tarihi itibari ile 15 gündür. Sağlık personeli alımı başvuru detayları ve İlan için TIKLAYINIZ.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Sürekli İşçi Alım İlanı: Başvuru yapacak adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Kura çekimi 11/03/2021 Perşembe günü saat 9:30 da İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi kapalı spor salonunda (Üniversite Mah. Bağlariçi Cad No: 7 Avcılar-İstanbul) yapılacaktır. İlan tümü için tıklayınız.

Mersin Üniversitesi Sürekli İşçi Alım İlanı: Mersin Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı iş yerlerinde sürekli işçi kadrosunda istihdam edilmek üzere "Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" hükümleri uyarınca Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile belirsiz süreli hizmet akdi ile "Sürekli İşçi" alımı yapılacaktır. Başvuru tarihi 03.03.2021 Son Başvuru Tarihi 07.03.2021 Kura tarihi: 12.03.2021 tarihinde saat 10:30'da Kura yeri: Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Yerleşkesi Uğur Oral Kültür Merkezi A Salonu Yenişehir/MERSİN. İlan tümü içi tıklayınız.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sözleşmeli Personel (Hemşire) Alım İlanı: Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar hükümlerine göre Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alınacaktır. Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik-Ebelik-Sağlık, Memurluğu Alanı - Ebelik-Hemşirelik Dalının, Hemşirelik Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanı - Hemşirelik Dalının veya Hemşirelik-Ebelik- Sağlık Memurluğu Alanı - Sağlık Memurluğu Dalının birinden mezun olmak hemşire olma sartları arasında. İlana başvuracak adayların; ilanın Resmi Gazetede yayımlanma tarihinden itibaren 15 gün içinde (Saat: 23:59’a kadar) Üniversitemiz https://w3.beun.edu.tr/ adresinden internet ortamında başvurularını yapmaları gerekmektedir. İlanin tümü için tıklayınız.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı: Sağlık Teknikeri, Eczane Teknikeri, Radyoloji Teknikeri, Patoloji Teknikeri, Laboratuvar Teknikeri, Anestezi Teknikeri, Radyoloji Teknikeri alımı için başvurular; ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı günden itibaren elektronik ortamda, üniversitemiz web sayfasında (www.hmku.edu.tr / www.mku.edu.tr ) ilan edilecek link üzerinden e-devlet şifresi kullanılarak 15 gün içerisinde yapılacaktır. İlanın tümü için tıklayınız.

Üniversite Hastaneleri Maaşları Ne Kadar?

Hemşire maaşı:

*2021 yılında 5/1 hemşire maaşı 5.465 liradan 5.868 liraya yükseldi. Üniversite hastanelerinde çalışan sözleşmeli hemşirelerin maaşları ise ortalama 2600 TL civarındadır. Araştırma hastanelerinde ya da devlet hastanelerinde çalışan sözleşmeli hemşirelerin maaşı 4000 TL civarındadır.

Sağlık Teknikeri Maaşı:

*Ödemesi yapılan maaşları yaklaşık 5000 TL kadar olmaktadır. Ayrıca ek ödemeler ve mesailer ile alınacak ücretler mevcuttur. Kamuda ücretler nöbet ve görev yoğunluğuna, kıdemine göre değişmektedir.

Yorumlar (58)
derya 4 ay önce
yıllardır hep atanmayı bekliyoruz
halil 5 ay önce
Allahtan korkun artık bu mülakat ve torpil işinden vazgeçin insanların emeğine saygı duyun gece gündüz çalışıp bir yere gireyim diye çalışanın hakkını kalkıp bir başkasına vermek inan çok acı
Ortaöğretim Hemşire 5 ay önce
Sen derinmisin nesin, Ortaöğretim hemşireler lisanslara birşey demezken senin neden zoruna gidiyor ortaöğretim alınması zaten atamalariniz 60-65 puanla oluyor onuda alamıyorsanız hemşirelik yapmayın zaten. Biz de yıllarca staj yaptık bu meslekte tecrübe yaptık çoğunuz yeni mezun iken biz yıllardır özel hastanelerde çalışıyoruz. Önce bı kendine bak sonra eleştir
ozcan aslıyüce 5 ay önce
Sn. Bakanımıza aile hekimleri yanında çalışan geçici sözleşme ile çalışan hemşirelerinde kadroya alınmasını saygılarımızla arz ediyoruz.
Ayşe 6 ay önce
Torpili yapanada işe öyle girenlere de hakkımı helal etmiyorum inş Allah hakkımı sorsun onlara benim çocuklarım ımın hakkını yiyorlar vicdansız lar
derin 6 ay önce
bıktık şu ortaöğretimlerden atama beklyorlarmış.üniversite mezunları duruyor daha orta öğretime sıra gelmez yıllarca beklemek yerine sizde üniversite okuyun.insanların hakkını emeğini yemek hoşunuza mı gidiyor anlamıyorum.çok kendinizi ayrıcalıklı yapmak istiyorsanız üniversiteye gidin side ailesinden yıllarca ayrı yaşayıp ne emeklerle okuyanlar duruyor oh valla ne ala memleket bizi atayın diyorsunuz sizde bi acayipsiniz
LİSANS 4 ay önce
60 PUAN ALIP ATANAMIYORSAN KIR DİZİNİ OTUR ZXATEN SENDEN HEMŞİRE OLMAZ ONLARDA EMEK VERDİ KAZANDI. BENDE LİSANSIM LAKİN ONALRDAN DA YANAYIM
fatih 6 ay önce
orta öğretim hemşirelerin ataması çok olmalı yıllardır bekliyorlar
özcan asliyuce 7 ay önce
Ortaöğretim hemşire alımı ile ortaöğretim hemşirelerinin mağduriyetleri giderilsin
jonsnow 4 ay önce
bıktık siz ortaöğretimlilerden düşük puanlarla atanıp duruyonuz yüksek puanlı önlisans lisans mezunu o kadar sağlıkçı varken. yeter artık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 33 71
2. Fenerbahçe 34 69
3. Galatasaray 33 65
4. Trabzonspor 34 59
5. Alanyaspor 34 52
6. Gaziantep FK 33 51
7. Hatayspor 33 50
8. Sivasspor 33 50
9. Karagümrük 33 49
10. Göztepe 34 46
11. Antalyaspor 34 42
12. Konyaspor 33 41
13. Rizespor 33 39
14. Malatyaspor 33 37
15. Ankaragücü 33 37
16. Kasımpaşa 34 37
17. Kayserispor 33 34
18. Başakşehir 33 33
19. Erzurumspor 34 31
20. Gençlerbirliği 33 31
21. Denizlispor 33 26
Takımlar O P
1. Giresunspor 31 63
2. Adana Demirspor 31 61
3. Samsunspor 31 61
4. Altay 31 57
5. İstanbulspor 31 57
6. Altınordu 31 53
7. Ankara Keçiörengücü 31 49
8. Ümraniye 31 47
9. Tuzlaspor 31 47
10. Bursaspor 31 43
11. Bandırmaspor 31 39
12. Boluspor 31 38
13. Balıkesirspor 31 35
14. Adanaspor 31 34
15. Menemenspor 31 31
16. Akhisar Bld.Spor 31 26
17. Ankaraspor 31 23
18. Eskişehirspor 31 8
Takımlar O P
1. Man City 32 74
2. M. United 32 66
3. Leicester City 31 56
4. West Ham 32 55
5. Chelsea 31 54
6. Liverpool 31 52
7. Tottenham 32 50
8. Everton 31 49
9. Arsenal 32 46
10. Leeds United 31 45
11. Aston Villa 30 44
12. Wolverhampton 32 41
13. Crystal Palace 31 38
14. Southampton 31 36
15. Newcastle 32 35
16. Brighton 31 33
17. Burnley 32 33
18. Fulham 33 27
19. West Bromwich 31 24
20. Sheffield United 32 14
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 31 70
2. Real Madrid 31 67
3. Barcelona 30 65
4. Sevilla 31 64
5. Villarreal 31 49
6. Real Betis 31 48
7. Real Sociedad 31 47
8. Granada 30 39
9. Levante 31 38
10. Celta de Vigo 31 38
11. Athletic Bilbao 30 37
12. Osasuna 31 37
13. Cádiz 31 36
14. Valencia 31 35
15. Getafe 31 31
16. Deportivo Alaves 31 27
17. Huesca 31 27
18. Real Valladolid 30 27
19. Elche 31 26
20. Eibar 31 23