Hava Durumu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İBB olsaydı çok tehlikeli olabilirdi

Atatürk Havalimanı'nda minibüs odaları başkanları ve şoförleri ile Şanlıurfa ziyareti öncesi görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan, minübüsçülere seslendi.

Haber Giriş Tarihi: 04.12.2022 10:17
Haber Güncellenme Tarihi: 04.12.2022 12:17
https://www.kamuajans.com/
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İBB olsaydı çok tehlikeli olabilirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm gelişmeleri  Ulaşım Koordinasyon Merkezi olarak bilinen, büyükşehirlerde ulaşım konularında bir komisyon olarak da nitelendirilebilecek olan UKOME, sayesinde halletiklerini, UKOME olmayıp İBB'nin olması halinde bu durumun çok tehlikeli olabileceğini söyledi.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilgili açıklaması ise şu şekilde:

''Bir çok şeyleri biliyoruz ama bir çok şeyleri de konuşamıyoruz. Vakti geldiğinde konuşuruz ayrı mesela. Ama gerek de yok. Çünkü siz sizi çok iyi biliyorsunuz, biz de sizi çok iyi tanıyoruz. Çünkü içinizdeki bütün gelişmeleri tüm oluşumları özellikle UKOME olarak yoluna koyma fırsatını yakaladık. Eğer UKOME olmayıp da İBB olmuş olsaydı bu durum çok tehlikeli, çok daha sıkıntılı olabilirdi. Ama İBB'ye kalmadığı için bu iş, UKOME bu işi yoluna koydu ve çözdü. Bundan sonra da zaten böyle bir fırsatı yakalayamayacak. Şimdi 2023 ardından 2024, el ele vermek suretiyle bu süreci devam inşallah ettirmeliyiz, dayanışma halinde olarak yolumuza devam etmeliyiz. Ve bu konuda kararlılığınızı biliyorum, bu kararlığınızı tüm halkımıza yansıtırsanız, halkımızın da size karşı olan muhabbeti daha da artacaktır. Bunda da bizim endişemiz yok. El ele omuz omuza şunu bilin ki yanınızda olan bir bakanınız, cumhurbaşkanınız var. Ve sizlerle beraber bu yola devam edecektir" 

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.