QNB Finansbank müşterilerine 300 TL kazandıracak kampanya!

QNB Finansbank müşterilerine 300 TL kazandıracak kampanya!

QNB Finansbank, müşterilerine yönelik yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Kasım ayı boyunca devam edecek olan bu kampanyaya katılanlar, 300 TL'ye kadar kazanma fırsatı elde edecek.

Bankanın açıklamasına göre, CardFinans ve QNB First logolu kredi kartı veya QNB Finansbank vadesiz hesapları üzerinden 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında yeni otomatik fatura ödeme talimatı veren her müşteri, 100 TL değerinde ParaPuan kazanacak. Bu kampanya kapsamında toplamda 25 gün boyunca geçerli olan ParaPuanlar, müşterilere 300 TL'ye kadar avantaj sağlayacak.

Otomatik fatura ödeme talimatı kazandırıyor

Yeni otomatik fatura ödeme talimatlarıyla, her bir talimat için 100 TL değerinde ParaPuan kazanma fırsatı sunuluyor. Toplamda ise en fazla 300 TL değerinde ParaPuan elde edilebilir.

Ödül kazanmak için verilen talimatlarla belirtilen faturaların en geç 30 Nisan 2024 tarihine kadar en az bir kez ödenmesi gerekmektedir. Talimatlar 31 Mayıs 2024 tarihine kadar açık tutulmalıdır. Eğer bu tarihe kadar talimatlar iptal edilirse, kazanılan ParaPuan ödülü geri alınacak.

Dikkat edilmesi gereken bir nokta ise, kullanılmış olan ParaPuan miktarının kredi kartı ekstresine borç olarak yansıtılacağıdır. Yani, eğer ParaPuan kullanılmışsa, bu tutar kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecek.

29 Aralık 2023 tarihi belirlendi

Kampanya kapsamında, 29 Aralık 2023 tarihine kadar hesaptan verilen talimatlar için ilgili faturanın ödenmesi gerekmektedir. 1-10 Ocak 2024 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına kazanılan ParaPuan yüklenecektir. Kredi kartından verilen talimatlar için ise ödül, faturanın ödendiği ayın son iş gününde CardFinans veya QNB First logolu kredi kartına yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir. Bu kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum