Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara müjde! Banka, yüzde 1,99 faiz oranı ile kredi imkanı sunuyor...

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara müjde! Banka, yüzde 1,99 faiz oranı ile kredi imkanı sunuyor...

Krediye ulaşımın oldukça zorlaştığı şu günlerde, müşterilerine yüzde 1,99 faiz oranı ile kredi imkanı sunan banka, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların ilaç gibi gelecek yeni kampanyasını duyurdu. Kampanya ile ilgili detaylar işte sizlerle...

Acil nakit ihtiyacınıza anında ve hızlı çözüm fırsatı Akbank’tan geldi. Akbank, kampanya dahilinde Juzdan uygulaması üzerinden, taksitli avans imkanı sunacağını resmi web sitesi üzerinden duyurarak, müşterilerinin hizmetine sundu. Peki, düşük faizli kredi imkanından kimler yararlanabilecek? Düşük faizli kredi kampanya şartları neler? Kampanya dahilinde sunulan vade sayısı nedir?

Juzdan aracılığıyla özel fırsat!

%1,99 faiz oranı imkanıyla hızlı ve kolay kredi imkanı sunan Akbank’ın resmi web sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya detaylarından elde edilen bilgilere göre, Banka tarafından belirlenen şartlara uyan müşterilerinin yapacakları 15.000 TL’ye kadar olan ve aynı zamanda 6 ay vadeli taksit avansı işlemlerinde uygulanan 4,42 oranındaki faiz oranında kampanya imkanı sunarak % 1,99 olarak güncellendiği bilgisi yer alıyor. Ayrıca, söz konusu kampanyanın belirli müşteri gruplarını hedef aldığı bilgisi de verildi.

Kampanya koşulları neler?

Akbank’ın düşük faizli taksitli avans kampanyası dahilinde yer alan bu avantajdan sadece banka tarafından belirlenen müşterilerinin faydalanabileceği bilgisi verilirken, kampanya dahilinde sunulan avantajlardan sadece bireysel kredi kartı kullanıcılarının yaralanabileceği bilgisi verildi.

Bireysel kredi kartı kullanıcılar, taksitli avans işlemleri dahilinde yapılan işlemleri dahilinde, hiçbir ücret ödemeden kampanya kapsamı boyunca söz konusu hizmetten, sadece bir kez faydalanacağı bilgisi ek olarak verilirken, taksitli avans işlem tutarının en az 200 TL ve en fazla 15.000 TL olarak belirlendiği duyuruldu.

Akbank tarafından müşterilerine sunulan kampanyadan Juzdan uygulaması aracılığıyla yapılan taksitli avans işlemleri için geçerli olacağı fakat, kullanılabilecek taksitli avans tutarı kartınızın mevcut nakit avans limiti ile eşdeğer olacak şekilde sınırlı tutuldu bilgisi verildi.

Akbank’ın taksitli nakit avans kampanyasıyla ilgili daha kapsamlı bilgileri Akbank’ın resmi web sitesi üzerinden ya da Juzdan uygulaması aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.