İş Bankası’ndan yeni duyuru geldi! İş Bankası diğer bankalardaki borçları kapatacak oranları açıkladı!

İş Bankası’ndan yeni duyuru geldi! İş Bankası diğer bankalardaki borçları kapatacak oranları açıkladı!

Bankacılık sektöründe yaptığı kampanyalar ve kredi oranları ile ön plana çıkan İş Bankası yeni borç kapatma kredisini açıkladı. Kredi kapsamında müşterilerine diğer bankalara olan borçlarını tek kaleme düşürecek bir kredi miktarı sundu.

Borç kapatma kredileri son dönemde oldukça ilgi görürken bu kapsamda bankalardan da borç kapatma kredilerine yeni oranlar veriliyor. Son olarak İş Bankası’ndan gelen oranlar ise diğer bankaların kredi oranlarını solluyor. İş Bankası borç kapatma kredisi ile verdiği kredi miktarı diğer tüm bankalara olan borçları kapatacak derecede iyi bir oran olarak gündeme gelirken faiz ve vade oranları ile de oldukça dikkat çekti. İşte tüm detaylar…

İş Bankası’ndan yeni kredi kampanyası…

İş Bankası yeni borç kapatma kredisi ile gündeme bomba gibi düşerken kredi oranları ile de müşterilerini oldukça memnun etti. Her bankanın yaptığı ancak düşük kredi miktarlarına oranla oldukça yüksek verilen faiz oranları ile kullanılmak istenmeyen borç kapatma kredisine İş Bankası yüksek kredi oranları ve orana göre düşük faizi ile ön plana çıktı.

İş Bankası borç kapatma kredisi ile müşterilerine diğer bankalara veya kurumlara olan borçlarını kapatıp borçlarını tek kaleme indirmenin rahatlığını sunduğunu açıklarken geniş vade oranları ile de oldukça rahat bir şekilde kredilerini ödeyebileceklerini belirtti. İşte İş Bankası’nın borç kapatma kredisinin oranları…

Kredi oranları ne?

İş Bankası borç kapatma kredisi olarak yayınladığı kampanyasında müşterilerine 250 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sunacağını belirtti. Bununla beraber vade oranlarını 12 aya kadar da esnetebileceğini ekledi. Özellikle 1300 ve üzeri bir kredi notuna sahip olan müşterilerinin 36 aya kadar vadeli kredi imkanından yararlanabileceklerini de ayrıca duyurdu. İş Bankası müşterileri 50.000 TL'ye kadar olan kredileri 36 ay vadeli, 50.000 TL ile 100.000 TL arasındakileri 24 ay vadeli, ve 100.000 TL'nin üzerinde olanları ise 12 ay vadeli olarak kredilerini mobil şube üzerinden kolaylıkla yapabilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

9 Yorum