Proje Okulundaki Gelişmeler Göz Dolduruyor

Proje Okulundaki Gelişmeler Göz Dolduruyor

KamuAjans.Com-Kabataş erkek lisesi müdürü Fatih Güldal Milli Eğitim Bakanlığı tarafından proje okul seçilmeleri sonrasında icraata koyulan projeler hakkında tweet atarak herşeyin olumlu şekilde ilerlediğini ve proje okulu olmalarının hakkını verdiklerini Yusuf Tekin ve MEB resmi twitter adresini etiketleyerek yayınladı.

 Proje okulu seçildikten sonra bünyesine bir çok başarılı öğretmeni katan Kabataş erkek lisesi  20 yüksek lisans, 4 doktora yapan öğretmeni bünyelerine kattığını açıkladı.

Son olarak biyoloji dalında öğretmen Tuncay Tursun'u bünyesine katan Kabataş lisesi biyoloji öğretmenimizin cv'si diyerek Tuncay Tursun'un 3 sayfalık cv'sini paylaştı.Daha öncede ingilizce öğretmeni Semiha Altındağ'ı bünyesine katan Kabataş lisesi herşeyin yolunda gittiğini gururlanarak paylaşıyor.

Ayrıca öğrenci notlarının yüksekliğinden ve üzerinde çalıştıkları robot projesinden de bahseden Fatih Güldal öğrencilerin gece gündüz demeden robot projesi üzerinde çalıştıklarını belgeleyen paylaşımlarda bulundu.Bu paylaşımlar sonrası yaşanan gelişmelerden paylaşımları retweetleyen MEB Müsteşarı Yusuf Tekin'ın yaşanan gelişmelerden memnun olduğu gözlemlendi.

İşte O Paylaşımlar


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.