Öğretmenlerin İl İçi Emri Talebi Devam Ediyor

Öğretmenlerin İl İçi Emri Talebi Devam Ediyor

Uzun süredir öğretmenlerin sabırsızlıkla beklediği il içi emri konusunda herhangi bir çalışma yapılmaması konunun daha çok gündeme gelmesine sebep oluyor.

 Daha önce eski bakanlar Nabi Avcı ve İsmet Yılmaz döneminde de sık sık gündeme gelen il içi emri konusunda tüm umutlar Yeni MEB Bakanı Ziya Selçuk'tan gelecek habere çevrildi.

Daha önce Ziya Selçuk'un sabredin dediğini hatırlatan öğretmenler İnşallah aileleri kavuşturacağız dediniz, size inandık ve sabrettik...Sizden gelecek Müjdeli haberi bekliyoruz, açıklamasıyla Ziya Selçuk'tan beklentilerini dile getiriyor.

İşte o paylaşımlardan bazıları;

hiçbir şubat il emri vermemiş olsanız bile bu şubat vermeniz gerekirdi; çünkü hiç bir öğretmen 3.5 yıl ailesinden uzak tutulmadı

Ailemizden ayrı geçirdiğimiz koskoca 3,5 sene.Sizce çok mu şey istiyoruz?Her ayrılışta biraz daha yıpranıyoruz,tükeniyoruz.

Çocuklarimiz çok üzgün.Nasil görmezden gelebiliyor sunuz?Daha önce defalarca yapılmış bir şey için bu kadar eziyet çektirmek neden?

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.