Öğretmen Eğitimi ve Gelişimi Eğitici Eğitimi Kursu Yazısı

Öğretmen Eğitimi ve Gelişimi Eğitici Eğitimi Kursu Yazısı

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından 43501582-774.01.01-E.26089581 sayılı Öğretmen Eğitimi ve Gelişimi Eğitici Eğitimi Kursu konulu 30 Aralık 2019 tarihli resmi yazı yayınlandı.

Genel Müdür Vekili Sibel Akbıyık imzalı resmi yazıda ''Milli Eğitim Bakanlığı ve Harvard Üniversitesi arasında yapılan iş birliği protokolü kapsamında 20-24 Ocak 2020 tarihleri arasında Ankara Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde Öğretmen Eğitimi ve Gelişimi Eğitici Eğitimi Kursu düzenlenecektir.

Yapılacak olan eğitime katılmak isteyen Fen Liseleri ve fen lisesi müfredatı uygulayan Anadolu İmam Hatip Liselerinde görev yapan Fizik, Kimya / Kimya Teknolojisi, Biyoloji ve Matematik branşlarındaki öğretmenler başvurularını https://mebbis.meb.gov.tr adresinde yer alan Veri Modülü üzerinden yapabileceklerdir.'' denilmiştir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.