İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü Levent Yazıcı'dan Kurban Bayramı Mesajı

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü Levent Yazıcı'dan Kurban Bayramı Mesajı

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

İstanbul İl Millî Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, yayımladığı Kurban Bayramı mesajında: "İnsanların birbirine koştuğu bayramlar, paylaşma, barış, dostluk, kardeşlik ve beraberlik duygularının en üst düzeyde sımsıkı yaşandığı günlerdir. Çocuk sevinciyle bayram sevincinin buluştuğu; paylaşmaya, kardeşliğe ve umuda yer açan bir bayram yaşamanız dileğiyle Kurban Bayramı'nızı kutlarım.

Bizlerin yetişmesinde maddi manevi emeği olan anne-babalarımız ile öğretmenlerimizi ve keyifli anılarıyla sohbetlerini bezeyen büyüklerimizi ziyaret ederek; geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın zihinlerinde inceliklerle sarıp sarmalanan çocuk sevinciyle dolu bir bayram izi bırakmalıyız.

Derin duyarlıklarla yön verdiğimiz bugünün bayramları; belli dikkatler edinip, hassasiyetler gösterdiğimizde eski bayramlar gibi olacak. Şimdinin değerini bilelim diyorum. Bu vesileyle tekrar Kurban Bayramı'nızı en içten duygularımla tebrik ediyor; bu mübarek bayramın, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenabı Allah'tan diliyorum.

Bayramınız kutlu olsun." ifadelerini kullandı. 

                                                                                                         

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.