Bakan Selçuk'tan 3 GB İnternet Açıklaması

Bakan Selçuk'tan 3 GB İnternet Açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı öğrencilere 3 GB ücretsiz internet hakkı verildiğini açıklamıştı. Öğrencilere 3 GB intenet hakkı verilecek. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk her öğrenci için tüm operatörlerde geçerli olan aylık 3 GB intenet erişimi hakkında açıklamalarda bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Pilot çalışmalarla projeyi denedik şimdi ülke bazında çalışmalar başlayacak” dedi. Öğrencilere EBA içeriklerine aylık 3 GB’a kadar ücretsiz erişim imkanı verildi. Türkiye’deki tüm GSM operatörleriyle yapılan anlaşmanın sonucunda EBA’nın tüm içeriklerine giriş yapılması amacıyla tüm öğrencilere aylık 3 GB ücretsiz intenet erişim hakkı verildi.

Kampanya detaylarına aşağıdaki linkten ulaşılabilir Turkcell öğrencilere ücretsiz 3 GB intenet fırsatına yönelik tüm bireysel faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip ve EBA BİP kanalına abone olmak kaydıyla yalnızca EBA uygulamaları ve EBA resmi sitesinde kullanılmak amacıyla 3 GB intenet hakkı veriyor. Turkcell kullanıcıları kampanya detaylarına https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/konusma/eba-3-gb-hediye-intenet-kampanyasi#sss adresinden bakabilir. Türk Telekom operatörleri ise kampanyadan yararlanmak için EBA yazıp 5555 kısa mesaj gönderebilir. Türk Telekom’un kampanya detaylarına https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/eba-kampanyasi.aspx adresinden ulaşabilirsiniz. Vodafone öğrencilere 3 GB intenet kampanyası için herhangi bir işlem yapılması gerekmiyor. Kampanya öğrencilere otomatik olarak tanınıyor. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.