ABONE OL

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (Ortaöğretim veya Lisans Mezunu) 60 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı


Gaziosmanpaşa Üniversitesi 58'i hemşire, 1'i diyetisyen ve 2 tanesi de diğer sağlık personeli kadroları için toplam 61 sözleşmeli sağlık personeli alım ilanına çıktı. Söz konusu kadrolar için adayların 18 Kasım Çarşamba mesai bitimine kadar müracaat etmeleri gerekiyor. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alım ilanına dair detaylar haberimizde!

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Alım Yapılacak Kadrolar ve Özel Şartlar

50 Hemşire

- Hemşirelik lisans mezunu olmak.


8 Hemşire

- Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık memurluğu alanı/dalı mezunu olmak.

1 Diyetisyen

- Beslenme ve Diyetetik lisans mezunu olmak.
- Metabolik cerrahi uygulamalarında beslenme ve diyetetik alanında herhangi bir modül eğitimi sertifikasına sahip olmak.
- Bağırsak mikrobiyotası ve probiyotik alanında kurs, seminer veya kongre katılım belgesine sahip olmak.

1 Diğer Sağlık Personeli

- Odyoloji lisans mezunu olmak.
- Belgelendirmek kaydıyla DENVER II gelişimsel tarama testi uygulamalı eğitimi almış olmak.
- Temel İşaret Dili ve İlk Yardım Eğitimi almış olmak.
- En az bir yıl Odyolog olarak çalışmış ve işitme engelli bireyler destek eğitim programında işitme eğitimi ve dil eğitimi, konuşma güçlüğü destek eğitim programında gelişimsel dil modüllerinde eğitim vermiş olmak.

1 Diğer Sağlık Personeli

- Kimya lisans mezunu olmak. -Belgelendirmek kaydıyla üçüncü basamak sağlık kuruluşlarında(*) en az 8 yıl hizmeti bulunmak.
- Tıbbi Genetik laboratuvarı PCR tetkiklerinde kullanılan (LigthtCycler 480 II,Bioer vb.) cihazların teknik ve klinik kullanımında deneyim sahibi olmak.
- Tıbbi Genetik laboratuvarı NGS tetkiklerinde kullanılan MiniSeq cihazının kullanımında teknik ve klinik deneyim sahibi olmak.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLAR

KPSS puan sıralamasına göre yerleştirilmeye hak kazanan adayların isimleri başvuru bitim tarihi itibariyle en geç beş (5) iş günü içerisinde http://www.gop.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Yerleştirilecek sözleşmeli personel pozisyonu kadar asıl olarak, şartları taşıyan diğer başvuru sahipleri de yedek olarak belirlenecektir. Asıl kazananlardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı sonradan tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırası ile yerleştirme yapılacaktır. Adayların KPSS puanlarının eşit olması durumunda önce mezuniyet diploma notu yüksek olan, aynı olması halinde diploma tarihi itibariyle mezuniyet tarihi önce olan, bunun da aynı olması halinde doğum tarihi önce olan adaya öncelik tanınır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Belirtilen sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleşmeye hak kazanan adayların sınav sonucunun http://www.gop.edu.tr internet adresinden ilanından itibaren 10 (on) gün içinde gerekli belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerini süresi içerisinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar. Belgelerin teslimini müteakip yerleştirme işlemi yapılacaktır. Sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleştirildiğinin adaylara tebliğinden itibaren 657 sayılı Kanunun 62’nci maddesinde belirtilen süreler içerisinde aday görevine başlamak zorundadır. Bu süre içerisinde görevine başlamayanlar haklarını kaybederler.

Bilgi İçin Personel Daire Başkanlığı Tel : 0.356.252.16.16-(1167)-(1178)-(1179)

EVRAK TESLİM ADRESİ: 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi Taşlıçiftlik Kampüsü Merkez TOKAT

İLAN TARİHİ : 03.11.2020 SON BAŞVURU TARİHİ : 18.11.2020 Çarşamba (Mesai bitimine kadar)

Tüm ilan için tıklayınız!
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.