ABONE OL

Kayseri Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı Müracaat Sonuçları Açıklandı Mı?

Kayseri Üniversitesi birimlerinde sürekli işçi kadrolarında çalıştırılmak üzere güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. İlanda belirtilen talep şartlarına durumu uyan adaylar, 11 Mayıs ile 15 Mayıs tarihleri arasında Kayseri İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen giderek veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvurularını yapabilirler.

13 Güvenlik Görevlisi (Erkek) Liste için TIKLAYINIZ.

2 Güvenlik Görevlisi (Bayan) Liste için TIKLAYINIZ.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, özel koşullarda istenilen belgeleri, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura işlemleri sonrası ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

SÜREKLİ İŞÇİLERİN İŞE ALIM SÜRECİ

1- İLAN YAYINLAMA VE BAŞVURU BAŞLAMA TARİHİ : 11.05.2020

2- BAŞVURU BİTİŞ TARİHİ : 15.05.2020

3- BAŞVURANLARIN LİSTESİNİN İŞKURDAN BİLDİRİMİ VE İLAN EDİLMESİ : 20.05.2020

4- NOTER KURASI (İHTİYAÇ DUYULMASI HALİNDE YAPILACAKTIR.) : 22.05.2020 SAAT: 14.00
(İlan Edilen kadro sayısının 4 katından az olması halinde tüm adaylar mülakata alınacaktır.)

5- KURA SONUÇLARIN YAYINLANMASI ( ASIL VE YEDEK ADAYLAR) : 25.05.2020

6- İSTENİLEN BELGELERİN TESLİM EDİLMESİ : 26 – 29.05.2020

7- MÜLAKAT SINAVININ YAPILMASI : 03.06.2020

8- MÜLAKAT SINAV SONUCUNUN AÇIKLANMASI : 05.06.2020 

GENEL ŞARTLAR

• Türk Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,

• 18 yaşını tamamlamış olmak.

• Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkûm olmamak şartıyla; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezası alan ya da ceza süresine bakılmaksızın zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

• Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak, şartları aranır.

İLANIN TÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.