Aksaray Üniversitesi Güvenlik ve Temizlik Görevlisi Alımı Noter Kurası Sonucu Belge Teslim Tarihleri...

Aksaray Üniversitesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden haberde yer alan tabloda gösterilen kadrolar için sürekli işçi alımı yapılacaktır. Şartları taşıyan adayların, 10 Şubat 2020 ile 14 Şubat 2020 tarihleri arasında Aksaray İŞKUR İl Müdürlüğüne şahsen veya İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekiyordu. Başvuruların akabinde kura çekimi yapıldı.

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI NOTER KURASI SONUÇLARI VE TESLİM EDİLECEK BELGELER

Üniversitemize alınacak Sürekli İşçi Alım ilanına Aksaray İŞKUR İl Müdürlüğü üzerinden yapılan başvurular arasından 21.02.2020 tarihinde Noter  kurası ile belirlenen asıl ve yedek adayların listesi aşağıda yer almaktadır.

Kura sonucunda listelerde ASİL olarak yer alan adayların istenilen belgeleri aşağıdaki sıralamaya uygun şekilde dosya halinde 24-25-26 Şubat 2020 tarihlerinde (mesai saatlerinde 08.00-12.00 13.00-17.00) Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Posta, kargo veya kurye ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Yapılacak belge kontrolü işlemlerinde; şartları taşımadığı anlaşılan asıl listede yer alan adaylar, eksik belge veren ve belgelerini belirtilen sürede teslim etmeyenler sözlü sınava alınmayacak olup, yerlerine yedek aday listesinde bulunan adaylar sırayla dahil edilebilecektir.

Sözlü sınava girecek adayların sınav günü ve yeri Üniversitemiz İnternet sayfasında daha sonra ilan edilecektir.

Adaylara ayrıca yazılı bir tebligat yapılmayacaktır.

Duyurulur.

İSTENEN BELGELER

1. Başvuru Dilekçesi (Dilekçeyi indirmek için tıklayınız.)

2. Nüfus Cüzdanı aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi

3. Son bir ay içerisinde alınmış Adli Sicil Belgesi (E-devlet sistemi üzerinden de alınabilir.)

4. Son bir ay içerisinde alınmış İkametgah Belgesi (E-devlet sistemi üzerinden de alınabilir.)

5. Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi

6. Erkek adaylar için son bir ay içerisinde alınmış Askerlik Durum Belgesi (E-devlet sistemi üzerinden de alınabilir.)

7. Güvenlik görevlisi ilanına başvuran adayların özel güvenlik sertifikası ve özel güvenlik kimlik kartlarının aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi

8. Engelli kadrolarına başvuran adayların engel oranının en az %40 olduğunu gösterir Engelli Sağlık Kurulu Raporunun aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi

9. Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananlar kadrolarına başvuran adaylardan durumlarına göre:

 - Terörle mücadelede yaralandığını gösteren sağlık raporu ve komutanlık yazısının aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi

 - Eski hükümlü belgesinin aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi

10. Sulama Sistemleri ve Montaj İşçisi ilanına başvuran adayların Peyzaj alanlarında; otomatik sulama sistemleri, bahçe sulama sistemleri vb. sistemlerin kurulum, bakım onarım ve takibi, çim-bitki ekimi, dikimi, bakım ve çevre düzenlemesi işlerinde veya sıhhi tesisat işçileri ve boru tesisatçıları meslek kolunda deneyimli olduğunu meslek lisesi diploması, ustalık, kalfalık, iş yerinden alacağı tecrübe belgesi veya sertifika vb. belgelerinin aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi

11. Bahçe Bakım Elemanı ilanına başvuran adayların Peyzaj alanlarında; çim-bitki ekimi, dikimi, bakım ve çevre düzenlemesi işlerinde deneyimli olduğunu meslek lisesi diploması, ustalık, kalfalık, iş yerinden alacağı tecrübe belgesi veya sertifika vb. belgelerinin aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi

12. Daha önce bir işte çalışmış veya çalışmakta olan adayların SGK Tescil ve Hizmet Dökümü (Sosyal Güvenlik Kurumu) (E-devlet üzerinden barkotlu belge oluşturularak alınacaktır.)

BAHÇE BAKIM ELEMANI - AKSARAY MERKEZ.pdf

GÜVENLİK GÖREVLİSİ (SİLAHSIZ) - ESKİL.pdf

GÜVENLİK GÖREVLİSİ (SİLAHSIZ) - SULTANHANI AKSARAY.pdf

SULAMA SİSTEMLERİ MONTAJ İŞÇİSİ.pdf

TEMİZLİK GÖREVLİSİ - AKSARAY MERKEZ.pdf

TEMİZLİK GÖREVLİSİ - ENGELLİ -AKSARAY MERKEZ.pdf

TEMİZLİK GÖREVLİSİ - ESKİ HÜKÜMLÜ VE YA TERÖRLE MÜCADELEDE MALUL SAYILMAYACAK ŞEKİLDE YARARLANANLAR.pdf

TEMİZLİK GÖREVLİSİ – ESKİL.pdf

GÜVENLİK GÖREVLİSİ - MERKEZ AKSARAY.pdfMisafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.