Türk Kızılayı KPSS Şartsız Personel İlanları! Kızılay Çeşitli İş Kadroları için Personel, Elaman Alıyor!

Kızılay çeşitli kadrolar için personel alımları yapıyor. Türk Kızılayı tarafından yeni personel ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Çeşitli illerde görevlendirilmek üzere; İlk Yardım Eğitimcisi, Ruh Sağlığı Hemşiresi, Finans Asistanı, Sağlık Uzmanı, Proje Uzmanı, Gençlik Çalışanı, Çağrı Merkezi Operatörü gibi çeşitli münhal kadrolar için Kızılay personel alımı yapıyor.

Başvurular Türk Kızılayı'nın resmi internet adresi olan https://basvuru.kizilaykariyer.com adresi üzerinden gerçekleştirilebilecek. Kızılay Açık İş İlanlarını Görmek için TIKLAYINIZ 

Çeşitli iş kadroları için Kızılay resmi internet adresinde belirtilen iş tanımları şu şekilde;

İLETİŞİM ASİSTANI; 
Görsel ve yazılı basın ilişkilerinin takibi, basın bülteni ve röportajlar için ilgili metinlerin hazırlanması ve gönderilmesi, -Web sitesinin geliştirilmesi ve içeriğinin güncellenmesi,sosyal medya faaliyetlerinin yürütülmesi ve sosyal ağlarda projeler oluşturulması, -Kurum içi ve kurum dışı fuar, kongre, konferans gibi organizasyonların katılım planlarını hazırlayarak takibini yapılması ve bu doğrultuda kurumun temsil edilmesi, -Basın, tanıtım ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesi.Promosyon malzemeleri, katalog, afiş gibi tüm kurumsal baskılı materyallerin fiyat araştırma süreciyle başlayan içerik, tasarım hazırlıkları gibi tüm detayları kapsayan çalışmanın yapılması, -Kurumun medya planlama ve medya satın alma süreçlerinde yer almak, -Haftalık/ Aylık iletişim faaliyetleri raporlarının hazırlanması, -Reklam ajansı, dijital ajans ve PR firmaları ile ilişkilerin etkin bir şekilde yürütülmesi, -Bütün tanıtım materyallerinin içeriklerini güncellemek ve kontrolünü sağlamak.

PROJE UZMANI;
Suriye İnsani Yardım Operasyonu Kapsamında projelerimizde yer alacak "Proje Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Program kapsamında bütün iç ve dış (İngilizce ve Türkçe) yazışmaların yapılması, Kurum ve kuruluşlarla iletişim sağlanması, ilgili toplantıların takibi ve raporlanmasının yapılması, Program kapsamında yürütülen şehir içi muhtelif illerde gerçekleştirilen etkinliklere katılım ve koordinasyonunun sağlanması, Operasyonel ziyaret faaliyetlerinin planlanması ve gerçekleşeceği bölgede belirlenen kurumlara ziyaret gerçekleştirilmesi, Görev kapsamında sahada aktif hane ziyaretlerinin yapılması, Program aktiviteleri ve süreçlere ilişkin düzenli aralıklarla bilgi notlarının oluşturulması ve yöneticilerle paylaşılması, Program paydaşlarıyla iletişim halinde olunması, Program ortaklarıyla uygulanacak değerlendirme çalışmalarına katılım sağlanması,

RUH SAĞLIĞI HEMŞİRESİ; Toplum Merkezinde işbirliği yapılan diğer kurumlarda sağlıklı beslenme, hijyen, anne-bebek sağlığı, ilk yardım vb. konularda eğitimler verilmesi ve yararlanıcılara danışmanlık yapılması, Bölgede var olan sağlık hizmetleri ile ilgili haritalama ve güncellemeleri yapmak ve ilgili sağlık kuruluşları ile işbirliğinin gerçekleştirilmesini sağlamak, Kronik sağlık sorunu , beslenme yetersizliği, ilaç ve medikal cihaz gibi sağlık ihtiyaçları tespit edilen kişilerin özel ihtiyaç fonu kapsamında değerlendirilmek üzere ilgili birime yönlendirilmesini sağlamak, Bölgedeki yaygın sağlık sorunları ve sağlık hizmetine erişimde yaşanan sorunların tespit edilmesi, raporlanması ve çözüm önerileri üretilmesi, Engelli, hamile, çocuk sahibi yararlanıcılarla görüşme yaparak onların bilgilendirilmesi, gerekli hizmetlere yönlendirilmesi ve takibinin gerçekleştirilmesi, Faydalanıcıların hastane randevularının alınmasını sağlamak, Tüm faaliyetlerin kayıt altına alınması ve ilgili raporlamaların yapılmasını sağlamak.

İLK YARDIM EĞİTİMCİSİ; İş Tanımı Eğitim programları düzenlemek, Konusuyla ilgili eğitim materyalleri üretmek ve kurum adına yayınlanmasını sağlamak, Konusuyla ilgili kişi resmi ve gönüllü kuruluşlarla işbirliği yapmak, Diğer disiplin elemanları ve çalışanlarla ekip ruhu içinde çalışmak, Hizmetin etkinliğinin arttırılmasına, yaygınlaştırılmasına yönelik projeler hazırlayarak bağlı bulunduğu yöneticisinin onayına sunmak, İlgili Bakanlık, resmi kuruluşları, Üniversite ve sivil toplum örgütleri ile iş birliği içinde çalışmak, İlk yardımla ilgili politika ve stratejileri belirlemek, proje geliştirmek, Her düzeyde ilk yardım programı geliştirmek ve uygulamak, materyal geliştirmek, İlk yardım eğitim merkezlerinin izlem ve değerlendirmesini yapmak ve gerekli raporları hazırlamak, İlk yardım gönüllük faaliyetlerini geliştirmek, Görev alanına giren iş ve işlemleri yöneticilerinin direktifleri ve ilgili mevzuata göre zamanında gereği gibi yapmak.

ÇAĞRI MERKEZİ OPERATÖRÜ;
 - Günlük çalışma öncesi hazırlık yapmak, - Gelen çağrıları cevaplamak, - Çağrı sonrası evrak ve raporlama işlemlerini yapmak, - Çağrı merkezi bilgisayar uygulamalarını kullanmak, - Günlük aranma raporlarını tutmak.

GENÇLİK ÇALIŞANI; * Suriyeli çocuk ve gençlerin psikososyal gelişimlerine destek olacak program ve faaliyetleri planlamak ve uygulamak, * İhmal, istismar, akran zorbalığı gibi konulara yönelik koruyucu önleyici faaliyetler geliştirmek, * Çocuk ve gençlerin kendilerini gerçekleştirmelerine katkı sağlayan kurs, etkinlik, seminer, gezi organize etmek, * Düzenli raporlama yapmak.

VERİ DOĞRULAMA UZMANI; * Yararlanıcıların verileri transfer edildikten sonra Bilgi Teknolojileri ile ortak eşzamanlı olarak kriterlere göre yazılımsal doğrulama işlemlerini yürütmek, * Büyük verinin veri madenciliği sürecinin yürütülerek başvuru uygunluk ve ret verilerini anlamlı hale getirmek, * Veri doğrulama işlemlerinin bir çıktısı olan uyuşmazlık raporunu oluşturmak, uyuşmazlık açıklamaları eklemek ve uyuşmazlık SMS kategorilerini birleştimek, * Gizlilik politikası çerçevesinde düzgün veri akışının temin edilmesine destek sağlamak, * Anlamlı hale gelen veriler üzerinden istatistiksel analiz(demografik analizler) ve tahmin çalışmalarını desteklemek ve özet rapor haline getirmek, * Program kapsamında kurum içi-kurum dışı tüm veri kaynaklarından gelen verileri kullanarak birbirleri ile eşleştirmek, analizlerini ve değerlendirmelerini yapmak, * Veri doğrulama süreçlerinin standart operasyonel prosedürlerinin hazırlanması ve uygulama aşamalarını takip etmek, * Veri doğrulama ve geçerleme süreçlerini yürütmek, * Gerekli verileri ilgili kaynaklardan zamanında ve uygun yöntemlerle toplamak, * Analiz ve raporlama çalışmalarına katkı sağlayacak verinin alınması ve kullanılabilir hale getirilmesi aşamasında ilgili birimler ile koordinasyonu sağlamak, * Proje kapsamında çalışma gruplarının yazılım taleplerini toplamak, ihtiyaçları önceliklendirmek ve Bilgi Teknolojileri proje yazılım ekibi ile rutin çalışma planını oluşturmak, * Bakanlıktan ve Tübitak vb. kurum/kuruluşlardan bilgi talep edinme, gerekli zamanlarda toplantı yapılabilmesi için koordinasyon sağlamak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Kamil sayım 1 hafta önce

Ben 3 aydır aşçi ilanina baş vurdum ne arıyan nede soron var bence dalga geçiyorlar.iletişim numaram ve kaydım var ilanlar surekli güncelleniyor ama başvurular dikkate alinniyor arkadaşlar

Misafir Avatar
Suna 1 hafta önce

Personel alımında yaş engelini protesto ediyorum.50 yaşındayım güçlü,sağlıklı,çalışkan,hevesli,meraklıyım;on tane gence taş çıkartırım,ama gel görki yaş engeli var. Bu arada üniversite mezunuyum ve onlarca sertifikam var.

Misafir Avatar
Ayse 2 ay önce

Neden YASLİ BAKIM TEKNİKLERİ alimlari olmuyo

Misafir Avatar
Hacı serif 3 ay önce

Neden aşçı alımı olmuyor.

Misafir Avatar
Musa 3 ay önce

Niye kpss siz alınıyor. Neden sadece mülakat. Burada başarı kıstası sizin beyninizde oluşan sorulara göre mi oluyor? Hani işin liyakatı nerede kaldı. Allah utandırmasın diye yola çıkanların duası öyle kabul olmuş ki gerçekten utanmaları kalmamış.
Ulan bir de bunu müslümanlık kisvesi altında göz göre göre kul hakkı yediğiniz halde. bazı embesiller sizi gerçekten Müslüman sanıyor...

Misafir Avatar
Türkan okur 2 hafta önce @Musa

Aynen öyle katılıyorum bütün bu konuşmalara

Beğenmedim (0)
Misafir Avatar
Gülden 4 ay önce

Neden sürekli aynı ilanlar veriliyor. Flebotomist/Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı ne zaman yapılacak.