Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğüne sözleşmeli birer pilot ve uçak bakım kontrol makinisti alınacak. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alım ilanıı için başvurular Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Orman Yangınlarıyla Mücadele Dairesi Başkanlığı Havacılık Şube Müdürlüğüne şahsen veya posta yoluyla gerçekleştirildi. Adaylar artık mülakat tarihini bekliyor.

Bu arada Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den müjdeli açıklama geldi. Bakanlık 2.153 personel alacak. Ayrıntılar için tıklayınız...

Tarım ve Orman Bakanlığı pilot ve makinist alacak; Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğünün (OGM) Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, 1 pilot ve 1 makinist alımı için başvurular OGM Orman Yangınlarıyla Mücadele Dairesi Başkanlığı Havacılık Şube Müdürlüğüne şahsen veya posta yoluyla yapılacak. Söz konusu başvurular 17 Şubat saat 09.00'dan 21 Şubat saat 16.00'ya kadar gerçekleştirilebilecek. Başvuruda bulunan adaylardan, ön değerlendirme sonucunda mülakata girmeye hak kazananlar www.ogm.gov.tr internet adresinden duyurulacak. Mülakat ise 2 Mart saat 10.00'da OGM'de yapılacak.

BAŞVURU YERİ VE ŞEKLİ

a. Beştepe Mah. Söğütözü Cad. No: 8/1 06560 YENİMAHALLE / ANKARA (Tel:0 312 296 41 24)” adresindeki Orman Genel Müdürlüğü, Orman Yangınlarıyla Mücadele Dairesi Başkanlığı Havacılık Şube Müdürlüğü adresine şahsen veya posta yolu ile yapılacak olup 17.02.2020 tarihi saat 09.00’da başlayıp 21.02.2020 tarihi saat 16.00’da sona erecektir. Bu tarihten önceki/sonraki müracaatlar ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

(1) Türk vatandaşı olmak.

(2) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

(3) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak

(4) Askerlik hizmetini yapmış olmak.

(5) Ülke genelinde çalıştırılmayı ve tüm uçuşlarda görevlendirilmeyi kabul etmek.

(6) Atanmak istediği unvanla ilgili olarak ilanda belirtilen öğrenim şartı, özel şartlar ve diğer nitelikleri taşımak.

(7) Orman Genel Müdürlüğünce yapılacak mülakatta başarılı olmak. b. Özel Şartlar (1) Teknik Özellikler (1 X Sözleşmeli Pilot) (a) Minimum 3000 saat helikopter uçuşu ve CPL (H) IR FI lisansına sahip olmak. (tercihen S70 tip intibaklı olmak) (b) Geçerli ICAO CLASS 1 sağlık raporuna sahip olmak. (c) Minimum ICAO Level 4 yeterlilik belgesine sahip olmak. (d) Tercihen ATPL (A) IR lisansına sahip olmak. (e) 60 yaşından gün almamış olmak. (2) Teknik Özellikler (1 X Uçak Bakım Kontrol Makinisti) (a) İş jeti uçaklarında en az 5 yıllık bakım makinistliği tecrübesine sahip olmak (tercihen Citation serisi uçaklarda çalışmış olmak). (b) Tercihen Bakım Kalite Güvence pozisyonunda eğitimli ve tecrübeli olmak, (c) Asgari orta seviyede İngilizce bilmek. (d) SHGM Uçucu Teknisyen Sağlık Raporuna sahip olmak. (e) 55 yaşından gün almamış olmak.

İLANIN TÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

Loading...
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Misafir Avatar
Serdar 2 gün önce

Bi diyarbakıra da korucu alımı oldaydı ne iyi olurdu bakanım

Misafir Avatar
Serdar 2 gün önce

Bi diyarbakıra da korucu alımı oldaydı ne iyi olurdu bakanım

Misafir Avatar
Mehmet reşit 2 hafta önce

Arkadaşlar bu alimlar ne zaman olacak orman bakanliği

Misafir Avatar
Ramazan 2 hafta önce

Ergani korucu alımı olsun artık

Misafir Avatar
Cüneyt akkaş 3 hafta önce

İşci alimi nezaman

Misafir Avatar
Mevlüt 3 hafta önce

Orman. İşçi. Alımı. Nezaman

Misafir Avatar
Tuba 3 hafta önce

Laborant Veteriner Sağlık Teknikeri alımı bekliyoruz

Misafir Avatar
Mehmet 1 ay önce

Ne zaman bu personel alimi