ABONE OL

Düzce Üniversitesi İşçi Alımı Kura Çekimi Oldu Mu, Sonuçlar Açıklandı Mı?

Düzce Üniversitesi İŞKUR aracılığı ile 70 işçi alıyor. Hasta Bakımı ve Temizliği Görevlisi ve Güvenlik Görevlisi kadroları için yapılacak olan sürekli işçi alımı için adayların 15 Mayıs - 22 Mayıs 2020 tarihleri arasında müracaat etmeleri gerekiyor. Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılabileceği gibi şahsen başvuru ile de yapılabilir.

Düzce Üniversitesi işçi alımı başvuruları sona erdi. Kura çekimi (3 Haziran) ve akabinde sonuçların ilanı (5 Haziran) bekleniyor...

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla tabloda yer alan kadrolara alım yapılacak. Sürekli işçi kadrolarına ilişkin ilan, İŞ-KUR internet sitesinde yayınlanacak. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar, İŞKUR internet sitesinden online olarak veya Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Düzce Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen başvurarak yapacaktır.BELGE TESLİMİ, KURA İŞLEMİ, KURA TARİHİ, YERİ VE SONUÇLARIN AÇIKLANMASI

1. Noter Kurasına katılacakların isim listesi, kura tarihi, yeri, saati ve sonuçları www.duzce.edu.tr internet adresinden
ayrıca duyurulacaktır.

2. Çin Halk Cumhuriyetinden bir çok ülkeye yayılan ve Ülkemizde de tespit edilen COVİD-19 Virüsü nedeniyle Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından 6 Mart 2020 tarihinde yayınlanan “koronavirüs (covid-19) hakkında yükseköğretim kurumlarında alınacak tedbirlere ilişkin öneriler” gereğince halk sağlığını korumak açısından bahsi geçen kura çekimi başvuru yapanların katılımına açık olarak yapılamayacaktır. İstekli adaylar kura çekim sürecini sosyal medya hesaplarından youtube, twitter ve facebook kanallarında Üniversitemize ait “duzceuniversite” adreslerinden canlı olarak izleyebilecektir

3. Kura işleminin 03/06/2020 tarihinde saat 10:00 da Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Salonunda yapılması planlanmış olup herhangi bir değişiklik olması durumunda www.duzce.edu.tr adresinden adaylara ayrıca duyurulacaktır.

4. Kura sonucu işe alınmaya hak kazanan asil ve yedek listesinde yer alan adayların başvurmuş oldukları kadrolar için ilanda belirtilen belgeleri 08-12.06.2020 tarihleri arasında Düzce Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir.

5. Başvuru evraklarında yer alan belgelerin sahte veya geçersiz olması durumunda adaylar işe başlama haklarını kaybedeceklerdir. 

BAŞVURU ŞARTLARI

1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2. 18 yaşını tamamlamış olmak.

3. Başvurulan meslek için belirlenen bir okuldan(bölümden/programdan) son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak ve istenilen diğer sertifika/belgelere sahip olmak.

4. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

5. İşe alınmada öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak.

6. Göreve başlayacak personelin başvurduğu kadronun gerektirdiği görevleri yapmasına engel sağlık sorununun olmaması (bedensel ve fiziksel) gerekmektedir. Başvuran adaylar bunu kabul etmiş sayılacaktır. Aksi durumda ilgili mevzuat hükümlerine göre işlem yapılacaktır.

7. Engellilerin, durumlarını ilgili mevzuatına göre yetkili sağlık kuruluşlarından alınan engelliler için sağlık kurul raporuylabelgelendirmek.

8. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak (Terhis, Muaf, Tecilli)

KURA SONUCU

1. Kura sonucu işe alınmaya hak kazanan asıl ve yedek aday listeleri; 05.06.2020 tarihinde www.duzce.edu.tr internet adresinden ilgililere duyurulacaktır.

2. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

TÜM İLAN İÇİN TIKLAYINIZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.