Ankara Üniversitesi 83 Sözleşmeli Hemşire Alımı için Müracaat Sonuçları Duyuruldu!

Ankara Üniversitesi hemşire alım ilanı yayınladı. Toplamda seksenüç (83) sözleşmeli hemşire istihdam edilecek. Başvurular elektronik ortamda alınacak. Başvurucak adaylarda KPSSP3 puan şartı aranıyor. Ankara Üniversitesi sözleşmeli hemşire alım ilanı için başvuru şartları ve diğer detayları aşağıda bulabilirsiniz.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI SONUCU AÇIKLANDI

Sözleşmeli Personel Atama İşlemleri Hakkında Duyuru

Sonuçlar için tıklayınız.

Atama Dilekçesi için tıklayınız.

Beyan Formu için tıklayınız.

Mal Bildirimi Formu için tıklayınız.

Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. KPSS puan sırasına konulmak kaydı ile boş bulunan hemşire pozisyonun 5 katı kadar, Asil kazanan atanmak üzere başvuru yapmadığı takdirde, ilan edilen yedek kazananlardan sırası ile çağrılacaktır. 

Atanmaya hak kazanan aday, sonuçların ilan edilmesinden itibaren 3 iş günü içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı, Sözleşmeli Personel Şubesi Beşevler/ ANKARA adresine şahsen teslim etmesi gerekmektedir. Bu süre içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen aday hakkını kaybeder. 

ATAMA İÇİN İSTENEN BELGELER 

1) Dilekçe (Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı sayfasında yayımlanan dilekçe örneği doldurulacaktır.) 

2) 4 adet vesikalık fotoğraf, (3,5x4,5 ebadında) 

3) Kimlik Kartı fotokopisi, (aslı ibraz edilecektir.) 

4) Diploma fotokopisi, (aslı ibraz edilecektir.) 

5) KPSS (B) grubu sonuç belgesi (internet çıktısı) 

6) Adli Sicil Kaydı ( e-devlet çıktısı-Mart 2020 tarihli) 

7) Mal Bildirim Beyannamesi (Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı sayfasında yayımlanan Mal Bildirim Beyannamesi doldurulup imzalanarak kapalı zarf içerisinde teslim edilecektir. Zarf üzerinde ad ve soyad ve TC. Kimlik No yazılacaktır.) 

8) Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir.) 

GENEL ŞARTLAR

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.

2) 2018 KPSS (B) gurubu sınavına girmiş olmak.

3) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

4) Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilecektir. Kurumumuzca kendilerine bir ücret ödenmiş ise bu ücret yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

5) Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenler hakkında işlem yürütülmeyecektir.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.