Bazı kişiler kilo almaya uğraşırken bazı insanlar ise kilo vermeye uğraşır. Kilo verirken yapılan bazı hatalar hem sağlığımıza zarar vermekte, hem de verilen kiloların hızla geri alınmasına neden olmaktadır.

FOX TV Evlilik Hakkında Her Şey 13. bölüm full, tek parça izle | Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm Youtube izle FOX TV Evlilik Hakkında Her Şey 13. bölüm full, tek parça izle | Evlilik Hakkında Her Şey son bölüm Youtube izle
Zayıf olmak herkesin hayali ve isteği olsa da bu çoğu zaman birtakım sebeplerden dolayı mümkün olmamaktadır. Hele bir de zayıflamaya çalışırken yapılan hatalar da eklenince durum daha da çıkmaza giriyor. Özellikle su içsem yarıyor diye düşünenler için beslenme konusunda yapılan yanlışlar haberimiz içeriğinde.

Normalleşme sürecinde açılan tatil merkezlerindeki oteller tüm kurallara uyarak hazırlandıkları yeni dönem için müşterilerini beklemeye başladı. Şehirlerden uzaklaşmak isteyenlerin ilk tercihi olan tatil köyleri ve otellere gitmeden önce kadın erkek herkes fit bir vücuda sahip olmak için sıkı rejime ve spor yapmaya başlıyor.

Havanın ısındığı denizlerin ısındığı bugünlerde milyonlarca kişi tatil hayalleri kuruyor. Koronavirüs pandemisi sonrasında kapatılan ve şimdilerde normalleşme süreci kapsamında açılan oteller müşterini bekliyor.

Zayıflamaya çalışanların ilk tercihi aç kalmak oluyor oysaki zayıflamak yediğiniz yemeği tamamen kesmekle olmadığı bir gerçek. Rejimin bir kolu az yemek olsada yemeği tamamen birden azaltmak daha sağlıklı olacak bir harekettir.

Zayıflamak için tercih edilebilecek en doğru yöntem, daha fazla hareket etmek ve daha az yemek yemektir. Gün içerisinde aldığınız kalori, yaktığınız kaloriden az olursa kilo vermeye başlarsınız. Bu nedenle yediğiniz yemeğe yeterince engel olamıyorsanız, yaktığınız kaloriyi arttırmalısınız. Bunun için en iyi yol, hareket etmektir.

Tatile fit girmek için profesyonel destek almak yerine kendi kurallarını uygulayanların yaptığı başlıca hataları araştırdık.

1. İlk hata: Aç kalmak

2. Çok uyurum, az yerim

3. Tek öğünle gün geçiriyorum, hızlı kilo vereceğim

4. Su içsem yarıyor, o yüzden su içmiyorum

5. Evde tüm gün oturuyorum ama az yiyorum