Yılbaşına sayılı günler kala Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi öncesi en çok çıkan rakamlar merak ediliyor. Milli Piyango'da en çok çıkan rakamlar neler? Biz de haberimizde Yılbaşı Milli Piyango'da en çok çıkan rakamları derledik. İşte Milli Piyango yılbaşı bileti en çok çıkan-kazanan numaralar, sayılar 2022...

2022 Milli piyango en çok çıkan rakamlar hangileri? Son 10 yılın istatistikleri

Yılbaşı Çekilişi, bul yıl da yılbaşına yaklaştığımız bugünlerde takip edenler tarafından en sık aratılan konulardan biri oldu. Büyük ikramiyenin sahibi olmak isteyen milyonlarca kişi, Milli Piyango yılbaşı biletlerini satın aldı.  Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi öncesi en çok çıkan rakamlar merak ediliyor. Biz de bu kapsamda haberimizde Yılbaşı Milli Piyango'da en çok çıkan rakamlara yer verdik. İşte Milli Piyango yılbaşı bileti en çok çıkan-kazanan numaralar, sayılar 2022...

Milli Piyango Bilet Fiyatları ne kadar ? 2022 Milli piyango tam bilet ödülü ne ?

YILBAŞI MİLLİ PİYANGO'DA EN ÇOK ÇIKAN RAKAMLAR | MİLLİ PİYANGO BİLETİ EN ÇOK ÇIKAN - KAZANAN NUMARALAR, SAYILAR 2022

2 rakamı 10,

1 rakamı 9,

7 rakamı 8,

4 ve 5 rakamları 7,

6 rakamı 6,

3 rakamı ise 3 kez çıktı.

Milli Piyango yılbaşı çekilişlerinde en az çıkan rakamlar ise '0' ve '9' rakamlarıdır. Çekilişlerde 4 kez çıkmıştır.

MİLLİ PİYANGO BİLETİ SATIN ALMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Gözden kaçırmayın

2022 alkol fiyatları belli oldu! 2022 içki fiyatları 2022 alkol fiyatları belli oldu! 2022 içki fiyatları

YILBAŞI BÜYÜK İKRAMİYE NE KADAR, KAÇ TL?

Milli Piyango tarafından yapılan açıklamanın ardından yılbaşı büyük ikramiyesinin kaç TL olduğu belli oldu. MP yılbaşı çekilişinde kazanan isim 120 milyon TL almış olacak. Vatandaşlar, 31 Aralık Cuma günü gerçekleştirilecek olan çekiliş sonrasında bilet sorgulama ekranından sonuçları öğrenebilecek.

MİLLİ PİYANGO KAÇ TL 2022?

Milli Piyango, büyük ikramiyenin dışında farklı miktarlarda ikramiyeler de dağıtacak. Yılbaşı gecesi dağıtılacak ikramiyelerin toplam tutarı ise 670 milyon 70 bin TL olarak açıklandı. Çekiliş günü saat 17:00’de gerçekleşecek olan çekilişte 12 bin ve 12 milyon TL kazanan numaralar açıklanacak. Saat 18:30’da gerçekleştirilecek olan çekilişte ise 6 bin TL kazanan numaralar açıklanmış olacak. 240 TL ve 2 bin TL kazanan numaralar ise saat 20:30’da yapılacak olan çekilişle belli olacak.

NORMAL ÇEYREK BİLET NE KADAR?

Satışları 9 Kasım 2021 tarihinde başlayan Milli Piyango biletlerinin fiyatları, en merak edilen konular arasında yer alıyor. Milli Piyango büyük ikramiye çekilişi için satışa çıkarılan bilet fiyatları şu şekilde:

Tam bilet 120 TL

Yarım bilet 60 TL

Çeyrek bilet 30 TL

Milli Piyango yılbaşı biletleri, gezici bayi ve sabit bayilerden satın alınabiliyor. Ayrıca internet üzerinden de temin edilebilmektedir.

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar çekilişe devam edilecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2021 gecesi çekilişten hemen sonra burada açıklanacak.