KamuAjans.Com-TRT Genel Müdürünün istifa et(tiril)mesi ülke gündemine bomba gibi düştü. Ankara’da hemen hemen herkes bu istifanın perde arkasını merak ediyor.

Okulun yıkım işini alan firma, okul alanındaki kömürü çaldı! Okulun yıkım işini alan firma, okul alanındaki kömürü çaldı!
TRT bir süredir Gerek FETÖ mücadelesi gerek alt yazı skandalları ile ülke gündeminde yer alıyor. Bilindiği gibi 15 Temmuz hain darbe girişiminde hain bildiri TRT’de hiçbir engelleme olmadan yayınlanmıştı. Buna ilişkin görüntüler geçtiğimiz günlerde medyaya yansımıştı. Kurumda darbe girişimi sonrasında sorumlular hakkında gereğinin yapılmadığı FETÖ ile mücadelenin edilmediği iddia ediliyor.

Bu istifa sürecinin referandumun hemen akabinde meydana gelmesi Hükümetin düğmeye bastığını ve yeni dönemin başladığını gösteriyor. İstifa ile kurumda başta hain darbe gecesi olmak üzere birçok karanlığın aydınlanacağı tahmin ediliyor. Bu durumdan rahatsız olanların süreci akamete uğratmak çalışmalarına başladığı Ankara kulislerinde konuşuluyor.