Selçuk TÜTAK

Selçuk TÜTAK

Türkiye Eylül Ve Leyla'nın Acısını Paylaşıyor

Türkiye Eylül Ve Leyla'nın Acısını Paylaşıyor

Yenilikçi Araştıran ve Geliştiren Eğitimciler Derneği platform olarak öncü ve lider olmaya devam ediyor. Y&ARGEDER basın ve yayın başkanı Sema Küsmenoğlu'nun koordinatörlüğünde toplumsal olaylara dikkat çekilecek .81 ilden onlarca öğretmen organize olmuş durumda. Ailelerin acısını bir nebze de olsa paylaşma amacıyla bir proje geliştirildi. Bu konuda konuşan Küsmenoğlu şunları söyledi:
''Geçtiğimiz günlerde milletimizi ciddi derecede üzen Eylül ve Leyla'nın durumları üzerine ailelerine yaslarını paylaşma amaçlı mektup yolluyor... Sen de katılmak ister misin?


Başta Öğretmenler ve Öğrenciler olmak üzere "Eylül" ve "Leyla"nın ailesine acısını paylaşmak amaçlı mektup yazabilecek kişiler, byargeder@gmail.com'a yazdığı mektubun fotoğrafını(el yazısı olanlar için) ya da word halini gönderebilir. Tüm mektuplar toplanıp incelenip, toplu bir şekilde ailelere gönderilecektir. (Psikososyal açıdan destek olmak bizi birbirimize kenetleyecektir).

Mektuplarınızda ailelerin hassasiyetini canlandırmayacak kelimelere dikkat etmeniz önemle rica olunur...


Y&ARGEDER BASIN YAYIN BİRİMİ 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Selçuk TÜTAK Arşivi
SON YAZILAR