Erhan Ziya SANCAR

Erhan Ziya SANCAR

MOTTOM' Okuyucusu İle Buluştu

MOTTOM' Okuyucusu İle Buluştu

Eğitimci Yazar Erhan Ziya Sancar, yeni çıkardığı MOTTOM adlı kitabını düzenlediği imza günü etkinliği ile okuyucusuyla buluşturdu.

Sarıyer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü, Tokatlı Eğitim Gönüllüleri Dernek Başkanı (TOEG), eğitimci ve yazar Erhan Ziya Sancar, yeni çıkardığı MOTTOM adlı kitabını düzenlediği imza günü etkinliği ile okuyucusuyla buluşturdu.

Erhan Ziya Sancar’ın ilk kitabı MOTTOM imza gününde kitapseverlerden yoğun ilgi gördü.

Şişli Lale Cafe'de yapılan imza gününde piyasaya yeni çıkardığı MOTTOM adlı kitabı hakkında okuyucularına bilgiler veren Erhan Ziya Sancar daha sonra kitapseverlere kitabını imzaladı.

Okurlarından yoğun ilgi ve güzel tepkiler aldığını belirten Sancar, kitabının gelirinin %20’sinin öğrencilere burs olarak verileceğini söyledi.

"Bu benim ilk kitabım, inşallah okuyucularımıza faydalı olur" diyen yazar Sancar, imza günü etkinliğinde bol bol kitabını imzalayıp okurlarıyla sohbet etti ve hatıra fotoğrafları çektirdi.

MOTTOM adlı kitabı almak isteyenler TRENDYOL, D&R, Hepsiburada internet sitelerinden ve ayrıca 05050607360 whatsapp hattından imzalı olarak alabilirler.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan kamuajans.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Erhan Ziya SANCAR Arşivi
SON YAZILAR