Hava Durumu

Necmettin Nursaçan Koronavirüs Mü Oldu? Necmettin Nursaçan'ın Sağlık Durumu Nasıl?

Diyanet İşleri Eski Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, 29 Mart 2021 tarihinde aşırı baş ağrısı ve ateş şikayetleri ile hastaneye başvurdu ve hemen kendisine COVID-19 testi yapıldı. COVID-19 testi pozitif çıkan Diyanet İşleri Eski Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan, Nevşehir Şehir Hastanesine kaldırıldı.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:00
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:00
https://www.kamuajans.com/
Necmettin Nursaçan Koronavirüs Mü Oldu? Necmettin Nursaçan'ın Sağlık Durumu Nasıl?

Nevşehir Şehir Hastanesi'nde, akciğer ve kalp ile ilgili tetkikleri yapılan Necmettin Nursaçan'ın COVID-19 tedavisine hemen başlandı. Türkiye'nin en çok sevilen isimlerinden olan Necmettin Nursaçan'ın sağlık durumu merak ediliyor. Necmettin Nursaçan'ın sağlık durumunun iyi olduğuna dair bilgiler gelmektedir. Necmettin Nursaçan'ın yaş haddinden dolayı Koronavirüs aşısı olduğu bilinmektedir.

NECMETTİN NURSAÇAN KİMDİR?

1942 yılında Kayseri İline bağlı Hacılar'da dünyaya geldi. İstanbul Yüksek İslâm Enstitüsü'nden mezun olduktan sonra 15 Mayıs 1990'da Kayseri Müftülüğü'ne atandı. 9 Kasım 2005 tarihinde Diyanet İşleri Başkan Yardımcılığı görevine başladı. 2007 yılının Mart ayında yaş sınırından dolayı emekli oldu. İyi derecede Arapça bilen Necmettin Nursaçan, kuvvetli hitabeti, etkili vaazları, dinî ve sosyal konulardaki hizmetleriyle tanınmaktadır. Çok sayıda tercüme, makale ve eseri yayınlanmış olan Nursaçan'ın, Kanal 7 televizyonundaki,; Asr-ı Saadetten Tablolar isimli programı çok büyük beğeni toplamaktadır. Necmettin Nursaçan evli ve beş çocuk babasıdır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.