Hava Durumu

Menajerimi Ara 45. Bölüm Final Fragmanı (11 Temmuz 2021) - Yeni Bölümde Neler Olacak?

Star'da izleyici ile buluşan Ay Yapım imzalı Call My Agent uyarlaması Menajerimi Ara'da yaşanan gelişmeleri okurlarımızla paylaşıyoruz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor. ‘Menajerimi Ara’ dizisi, oyuncu ve menajerlerin sinema sektöründeki hikayelerini konu alıyor.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:09
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:09
https://www.kamuajans.com/
Menajerimi Ara 45. Bölüm Final Fragmanı (11 Temmuz 2021) - Yeni Bölümde Neler Olacak?

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi oyunculardan oluşan kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle izleyicilerin ilgisini çeken Menajerimi Ara dizisinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Menajerimi Ara yeni bölümlerinde ünlü isimler de konuk oyuncu olarak sürprizler yapıyor.

Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’nın 44. bölümünden yeni tanıtım seyirciyle buluştu. Pazar akşamları yayınlanmakta olan dizinin son iki bölümü kaldı. 45. bölümün final olacağına yönelik resmi duyuru yapılmıştı. Her ne kadar dizi hayranları 47. bölüme kadar devam etmesini ve iyi bir final sahnesi çekilmesini istese de karar kesin…

Menajerimi Ara yeni bölüm Star Menajerimi Ara son bölüm kamuajans

MENAJERİMİ ARA FİNAL BÖLÜMDE NELER OLACAK? (11 Temmuz 2021)

Fransız yapımı ''Dix Pour Cent'' dizisinden uyarlanan ve başrollerinde Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı Menajerimi Ara dizisi, prestijli bir yetenek ajansında dört menajerin asistanlarıyla birlikte yaşadıklarını merkeze alıyor.

Drama ve komediyi harmanlayan dizi, farklı konusu ve genç oyuncu kadrosunun yanı sıra her hafta konuk aldığı ünlü isimlerle izleyenlerin gönlünü fethetmeyi başarıyor.

Ancak oldukça sevilen yapımlar arasında yer alan Menajerimi Ara dizisi, son zamanlarda sık sık final kararıyla gündeme geliyor.

Son olarak 47. bölümde final yapması bekenen dizinin yeni final tarihi 45. bölüm olarak kararlaştırıldı.

MENAJERİMİ ARA FANLARI TEPKİLİ

Erken final kararının ardından dizinin sıkı takipçileri, Twitter hesapları üzerinden tepkilerini dile getirdi.

''#AhsenDenizCan Netflixe'' başlığı altında toplanan Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş'ın hayranları, Ay Yapım ve Star TV’ye dizinin 47. bölüme kadar devam etmesi yönünde baskı yapmaya başladı.

Ancak Ay Yapım'dan geri adım gelmedi. Bu nedenle Menajerimi Ara'nın 11 Temmuz Pazar günü 45. bölümle birlikte final yapması bekleniyor.

MENAJERİMİ ARA KONUSU, OYUNCU KADROSU

Dünyada yayınlanmaya başladığı günden bu yana büyük ilgi gören ‘Call My Agent’ isimli dizinin Türkiye uyarlaması olan ‘Menajerimi Ara’ dizisi ünlü oyuncular ve menajerlerinin dünyasını tüm açıklığıyla masaya yatırıyor. Dizide; İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin spot ışıklarının altında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı, oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesini izleyeceğiz.

Dizide Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi oyuncular rol alıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.