Hava Durumu

Çukur Mahsun Diziye Geri Mi Dönüyor? Kara Kuzu Mahsun Geri Mi Dönüyor?

Mahsun karakterini oynayan Berkay Ateş, Alev Alev dizisinde Ozan rolünü oynuyor. Ancak son dakika iddiasına göre Berkay Ateş, Mahsun karakteri ile bir süreliğine Kara Kuzular'ı da alarak Çukur'a geri dönüyor. İşte söz konusu iddiaya dair detaylar...

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2021 19:01
Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2021 21:01
https://www.kamuajans.com/
Çukur Mahsun Diziye Geri Mi Dönüyor? Kara Kuzu Mahsun Geri Mi Dönüyor?

Çukur dizisinin 2. sezonunda Çukur'u ele geçiren Kara Kuzular ile Koçovalılar'ın savaşına tanık olmuştuk. Çeto'nun yalanlarla yanında tuttuğu Mahsun gerçekleri öğrenince Yamaç'ın yanında yer almış ve Kara Kuzular'ın lideri Çeto'nun infazında yardımcı olmuştu. Kara Kuzuların yeni lideri Mahsun bir süre Çukur'da kaldıktan sonra kuzularını alıp mahalleden ayrılmıştı.

Bilindiği üzere Çukur'da artık Amca Cumali Koçovalı hakimiyeti ele geçirdi. Çukur'un kimyasını alt üst eden Amca Koçovalı'nın karşısında duranlar dumura uğrarken, yanındakiler dışarıdan fiyakalı görüntüler veriyor fakat işin aslı öyle değil. Amca Koçovalı'nın gazabından korkanlar susuyor. Yamaç'ın Aliço ve Emmi sayesinde Çukur'a dönmesi ile isyan kıvılcımı meydana gelirken, ortada insan kaynağı ve maddi sorunlar olduğundan Amca Koçovalı ile mücadele etmek şimdilik zor görünüyor.

İşte tam bu noktada Kara Kuzular'ın devreye gireceği söyleniyor. Yamaç'ın isteği ile mahalleye dönecek olan Mahsun liderliğindeki Kara Kuzular, Amca ile savaşta yardımcı olacaklar. Mahsun'u oynayan Berkay Ateş şu anda Alev Alev dizisinde oynuyor. Başarılı oyuncunun Alev Alev dizisindeki karakteri Ozan kısa bir süreliğine rol icabı hikayede hapishaneye gireceği ve bu süre zarfında Çukur'a Mahsun olarak döeceği iddia ediliyor. Bakalım ilerleyen bölümlerde iki dizinin hikayesi nasıl olacak...

Alev Alev Ozan (Berkay Ateş) kimdir?

Alev Alev dizisinde Ozan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Berkay Ateş’tir. Berkay Ateş, 19 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ardahanlı olan Ateş, tiyatro eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Berkay Ateş, oyunculuk kariyerine 2013 yılında ‘Yarım Kalan Mucize’ isimli sinema filmi ile başlamıştır. Anne dizisinde hayat verdiği ‘Cengiz’ karakteriyle adını duyuran oyuncu, Çukur dizisindeki ‘Mahsun’ rolüyle kariyerinde zirve yapmıştır.

Alev Alev dizisinde Ozan karakteri şöyle; Yedikule Mahallesi’nin idealist gazetecisi, Ömer’in en yakın dostu. Cesaretinden ve doğruculuğundan ödün vermeyen Ozan, şiddet mağduru kadınların sesi olmak için elinden geleni yapar. Cemre’nin çıktığı yolda onun en büyük destekçisi olur.

Bunlar da ilginizi çekebilir

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.